1829 Wydarzenia

Nowa książka Bridelle w przedsprzedaży

W zeszłym roku o tej porze niecierpliwie czekaliśmy na pierwszą książkę ślubną Bridelle, o której niewiele jeszcze było wiadomo poza tym, czym co jakiś czas raczyły nas jej autorki. Teraz, kiedy w przygotowaniu jest już druga książka, wiemy już czego się spodziewać i jak dobry materiał to na pewno będzie.

Chyba najfajniejszym sposobem na inspirowanie par młodych jest pokazywanie im prawdziwych realizacji, czyli ślubów, które wydarzyły się w Polsce i z udziałem polskich firm ślubnych. Z takiego założenia wyszły autorki drugiej książki ślubnej – Karolina Waltz, właścicielka bloga Bridelle oraz Magdalena Piechota, fotografka i autorka wielu ślubnych sesji. Nowa publikacja – „Wasz piękny ślub” to zbiór 24 polskich ślubów sfotografowanych przez najlepszych fotografów, opisanych na łącznie 300 stronach i podzielonych na 6 rozdziałów tematycznych. Znając dobrze poprzednią książkę Karoliny i Magdy wiem, że czeka nas duża dawka pięknych fotografii i detali, a także praktycznych porad przydatnych dla przyszłych par młodych.

Do współpracy nad książką zaproszono najlepsze firmy z branży, w tym florystów, dekoratorów i konsultantów, którzy wzbogacili publikację swoimi cennymi poradami. Ciekawy jest fakt, że również pary młode, których zdjęcia zobaczycie w książce, udzieliły pomocnych wskazówek – jest to zatem dobre i praktyczne źródło informacji, poparte nie tylko wiedzą i doświadczeniem wykonawców, ale osobistymi doświadczeniami par.

Każdy z sześciu rozdziałów uzupełniony został o piękne sesje stylizowane w różnym stylu i o różnej tematyce przewodniej. Zobaczycie w nich suknie z kolekcji m.in. Anny Campbell czy Zuhaira Murada. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że przedmowę do książki napisała znana polska projektantka – Gosia Baczyńska.

Książkę można kupić już teraz w przedsprzedaży w promocyjnej cenie, która obowiązywała będzie do 28 września – zamówienia można składać w empiku pod tym linkiem. Jako patron medialny, gorąca zachęcamy Was do zakupu – jeśli przygotowujecie się do ślubu, publikacja na pewno będzie dla Was cennym poradnikiem.

2473

Zobacz także

Komentarze