plan stołów na wesele Inspiracje

Niebanalne tablice z rozmieszczeniem gości weselnych

Tablica usadzenia gości (inaczej plan stołów), to fajny element dekoracyjny – wizytówka Waszego przyjęcia. To jedna z pierwszych rzeczy, na jaką natkną się Wasi goście weselni, kiedy przybędą na miejsce uroczystości, więc warto zadbać o to, żeby robił wrażenie. O tym, że plan sali jest przydatny, pisaliśmy Wam tutaj. I oczywiście – możecie przygotować tradycyjną tablicę z listą gości przypisanych do stołów. Możecie też postarać się o bardziej oryginalny projekt, który zapadnie gościom w pamięć i, przede wszystkim, sprawi, że Wasze wesele będzie dzięki takim smaczkom jeszcze ciekawsze, inne niż to zwykle bywa.

Plan stołów a temat przewodni wesela

Formę planu usadzenia gości można dopasować do tematu przewodniego, a przy tym pobawić się w nadawanie stołom ciekawych nazw związanych z tymże tematem. Jeśli np. chcielibyście, aby Wasze wesele miało klimat podróżniczy, stołī nazwijcie państwami lub światowymi stolicami a plan stołów umieśćcie na wyeksponowanej mapie świata.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka oryginalnych i ciekawych pomysłów na tablice z rozmieszczeniem gości weselnych. Nam najbardziej podobają się listy gości w ramkach, pisane na lustrze lub umieszczane w dużych pięknych ramach – efekt ‚wow’ gwarantowany!

Zdjęcie główne: Scott Andrew Studio

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze