plener we Włoszech Sesje plenerowe

Natalia & Kamil, słoneczny plener we Włoszech

Italia! Ciepło, słonecznie, pysznie i pięknie. Choć polskiemu krajobrazowi niczego nie brakuje i miło ogląda się zapierające dech widoki z gór, lasów, znad jezior i morza, to jednak te zagraniczne mają w sobie coś, czego brakuje tym polskim – egzotyczną atmosferę i tęsknotę za słońcem i beztroskim latem.

Słoneczny plener we Włoszech

Natalię i Kamila znacie już z reportażu, którego autorką jest Aga Bondyra. Pokazywaliśmy Wam piękny kościół na skale, lekką i wdzięczną oprawę uroczystości, ślub i kameralne przyjęcie w duchu włoskiego niespiesznego spotkania w gronie najbliższych. Dzisiejszy słoneczny plener we Włoszech to konsekwentnie zaaranżowana kontynuacja ślubu Natalii i Kamila z nutą artyzmu.

To, czym ten włoski plener urzekł nas najbardziej, to lekkość, kolorystyka, piękna para i widoki, a także minimalizm. Mamy dwie odmienne scenerie, z których każda jest na swój sposób urokliwa i tak bardzo włoska. W liguryjski klimat pomagają wczuć się odcienie brązu i oliwkowej zieleni, piękne słońce i roślinność. Z kolei zdjęcia ze skalistej plaży są bardzo nastrojowe, a wykonane zostały w La Grotta Byron u podnóża kościoła, w której odbyła się ceremonia. Ciekawym pomysłem są modne ostatnio w sesjach plenerowych dodatki – wystarczy zaledwie kilka gadżetów, a jak bardzo można odmienić sesję!

Całej trójce gratulujemy pięknych zdjęć: Natalii i Kamilowi – niesamowitej pamiątki, a Adze – świetnie wykonanej pracy.

Fotografia: Aga Bondyra|Suknia: SABE|Kwiaty: Petite Fleur|Garnitur: Bytom
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze