włoski ślub polskiej pary Reportaże & filmy

Natalia & Kamil, polski ślub we Włoszech

Uwielbiamy publikować prawdziwe śluby, bo mają wyjątkową wartość i ładunek emocjonalny. A jeśli jeszcze odbywają się w pięknej lokalizacji, z której fotograf potrafi wydobyć to, co najpiękniejsze, cieszą tym bardziej. Włoski ślub Natalii i Kamila był bardzo kameralny, ale za to w niesamowitym miejscu i o niezapomnianej atmosferze. Do tego, że Włochy są piękne, nie trzeba przekonywać chyba nikogo – ciągnie nas do tego południowego klimatu i wszystkich jego wdzięków (kuchni, kultury, słońca). Uroczystość w takiej scenerii i nastroju to z pewnością marzenie niejednej pary – na szczęście w zasięgu ręki.

Kameralny i wyjątkowy włoski ślub

Włoski ślub Natalii i Kamila odbył się tylko w gronie najbliższych w pięknym XII-wiecznym kościele o niesamowitej architekturze. Ciekawostką jest, że para znalazła go zupełnie przypadkowo przeczesując Google Maps w poszukiwaniu urokliwej lokalizacji nad morzem. Zachwyca niesamowita architektura i położenie kościoła.

Wyjątkowość tej uroczystości polega m.in. na dużej dawce luzu i swobody, jaką para zapewniła swoim gościom. Po ceremonii wszyscy wybrali się na spacer po Portovenere i na lody do prawdziwej włoskiej lodziarni, a następnie na obiadokolację. Dzień zakończył się małym przyjęciem w stylu garden party w ogrodzie wynajętego przez parę domu. Charakter uroczystości, lampki, zioła na stole i włoskie przekąski stworzyły prawdziwą włoską atmosferę.

Zobaczcie również piękną sesję plenerową Natalii i Kamila.

Styl: elegancki
Fotografia: Aga Bondyra|Suknia: SABE|Buty panny młodej: Venezia|Garnitur: Bytom|Kwiaty: Petite Fleur

Zobacz także

Komentarze