najpiękniejsze bukiety ślubne Inspiracje

Najpiękniejsze bukiety ślubne z 2016 roku

Dzisiejsza galeria to najpiękniejsze bukiety ślubne, które mieliśmy przyjemność pokazywać Wam przez cały rok 2016 w różnych sesjach publikowanych na WedBooku. Bukiety, które inspirowały Was i które tak pięknie wykańczały każdą stylizację panny młodej, będąc jednocześnie konsekwentnym przedłużeniem stylu, motywu i koloru przewodniego ślubu i wesela.

Najpiękniejsze bukiety ślubne a trendy w 2016 roku

Wyłonił się z tych zdjęć trend na luźne kompozycje, które pasują nie tylko do ślubów rustykalnych czy swobodnych, ale również tych eleganckich, bardziej tradycyjnych. Oczywiście, nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem, a jedynie potwierdzeniem tego, co jest dzisiaj modne i co lubicie. Królowały przeważnie pastelowe kolory i dużo zieleni.

wyprzedaz Image Banner 728 x 90

Nie wyobrażamy sobie ślubów czy wesela bez kwiatów, a już na pewno panny młodej bez pięknego bukietu, a luźne i niesymetryczne wiązanki są wyjątkowe, bo naturalne. A to, co naturalne ostatnio podoba się parom młodym bardziej i bardziej.

Koniecznie obejrzyjcie najpiękniejsze bukiety ślubne 2016! Obok każdego zdjęcia znajdziecie link do reszty fotografii z danej sesji – zachęcamy Was obejrzenia wszystkich realizacji w całości.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze