sesja narzeczeńska w Paryżu Sesje narzeczeńskie

Monika & Sebastian, sesja narzeczeńska w Paryżu

Sesja narzeczeńska w Paryżu, którą dzisiaj publikujemy, to zdecydowanie jedna z piękniejszych. Paryż w obiektywie Gosi i Grzegorza z Dream Eye Studio jest idealny, a Monika i Sebastian wyglądają po prostu pięknie. Obowiązkowe ujęcia w paryskiej kafejce oraz odpowiednie detale stworzyły odpowiedni klimat, a utrzymana kolorystyka i elegancki styl bardzo trafiają w mój gust.

Sesja narzeczeńska w Paryżu – klasycznie i elegancko

„W Paryżu nie sposób było ominąć klimatyczne kawiarenki, podziwiać zabytkowe kamienice… po prostu chłonąć atmosferę tego miasta. Przeprowadzimy Was przez mały fragment tego co widzieliśmy razem z Moniką i Sebastianem. Ta piękna para na co dzień zajmuje się fotografią mody, dlatego aparat w rękach Sebastiana to nie przypadek (…).”

Sesja narzeczeńska Moniki i Sebastiana pokazała dwie chyba najbardziej znane cechy Paryża. Pierwsza część to spotkanie w kawiarence, z elementami vintage i w stonowanej ciepłej kolorystyce, która podkreśla szyk i elegancję miasta a czarna sukienka i czerwona szminka to wybór idealny na randkę w tak urokliwym miejscu o ciekawym ciepłym wnętrzu. Druga część sesji jest bardzo romantyczna i bardziej swobodna i pokazuje parę w bardziej swobodnej sytuacji na balkonie z prasą i lampką wina.

Romantyczny i historyczny wygląd Paryża został uchwycony przez Gosię i Grzegorza bezbłędnie. Na zdjęciach nie pojawia się nawet jeden element, który nie pasowałby do całej układanki. Klasycznie, elegancko, szykownie i vintage. Cały Paryż!

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze