delikatna suknia ślubna Mira Zwillinger Suknie ślubne

Mira Zwillinger, kolekcja Stardust 2016

Znacie kultowy film Legenda Ridley’a Scotta z lat 80-tych i tę magiczną puszczę z wróżkami, jednorożcami, strumykiem, bujną i kolorową roślinnością i słońcem przeciskającym się przez drzewa? Mira Zwillinger i jej nowa baśniowa kolekcja odnalazłyby się w tym miejscu idealnie. I choć nazwa Stardust wskazuje na inspiracje prosto z nieba, to jednak jej baśniowy charakter nam do filmu pasuje.

Co nowego w kolekcji Star Dust?

Po ostatniej – lekkiej, tajemniczej i naprawdę świetnej kolekcji Snowflakes nie raz zastanawialiśmy się, czym zauroczy nas Mira Zwillinger tym razem i czy w ogóle da radę zrobić to ponownie. Podoba nam się świeże spojrzenie projektantki na modę ślubną – Zwillinger pokazuje gdzie szukać inspiracji i jak je potem przekuć na coś naprawdę pięknego. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, zatem panna młoda ma lśnić i błyszczeć jak prawdziwa gwiazda.

Stardust inspirowana jest światem baśniowym, fantastycznym i to jest jedna z tych rzeczy, które nas w niej pociągają. To powrót na chwilę do dzieciństwa, marzeń i snów. Mamy tu motywy kwiatowe, srebrną mgiełkę, szare niebo, błyszczące gwiazdy, magię i znaną nam już z poprzedniej kolekcji lekkość. Wszystko jest eteryczne, lekkie, kobiece. To piękne sukienki zaprojektowane z dbałością o szczegóły i w sposób bardzo przemyślany. Stworzone dla tych panien młodych, które nie boją się zerwać z tradycyjną wizją sukni ślubnej.

Zobacz także

Komentarze