nowoczesne wesele Sesje stylizowane

Minimalistyczna sesja stylizowana, cz. 2

Tydzień temu pokazywaliśmy Wam fajną sesję autorstwa Made with Love Photography, w której obejrzeć mogliście piękną sukienkę ślubną z kolekcji Moons Varsovie i dekoracje weselne Wonna Nova. Był to pomysł na nowoczesne wesele w duchu minimalizmu. Dzisiaj mamy dla Was kontynuację tego projektu – tym razem z modelką Ulą i inną stylizacją.

Pomysł na minimalistyczne i nowoczesne wesele

Panuje tu chłodny styl industrialny, ale umiejętnie połączony z botanicznymi dekoracjami i ocieplony drewnem. Tak samo, jak poprzednio, podoba nam się bardzo ta oszczędność w wystroju pomieszczenia i długiego drewnianego stołu (tak charakterystycznego dla tego stylu) oraz u panny młodej. To alternatywne podejście do znanych i wszechobecnych elementów ślubnych dekoracji i stylizacji, które ostatnio spotyka się z coraz większym uznaniem wśród nowoczesnych panien młodych, które nie boją się eksperymentować i dla których najważniejsze są osobiste upodobania niż utarte standardy i tradycja.

Obejrzyj Minimalistyczną sesję stylizowaną, cz.1

Fotografia: Made With Love|Sukienka: Moons Varsovie|Dekoracje, kwiaty i miejsce: Wonna Nova|Makijaż: Ambasada Makijażu|Włosy: Kok i Spinka|Modelka: Ula Szczepańska
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze