minimalistyczna sesja Sesje stylizowane

Minimalistyczna sesja stylizowana, cz. 1

Kiedy w jednym miejscu i czasie zbierają się twórcze firmy z dobrymi pomysłami, powstają ciekawe projekty takie, jak ta minimalistyczna sesja stylizowana. Dzisiejsza realizacja to zdjęcia jakich mało – z serii tych minimalistycznych i nowoczesnych, choć wcale nie pozbawionych romantyczności.

Minimalistyczna sesja – propozycja alternatywnej aranżacji ślubnej

Na drewnianym stole jest wiele ciekawych dodatków i piękne kwiaty, a w tym stylu aranżacji doskonale odnajduje się lekka sukienka ślubna Moons Varsovie, a także zawijane pismo w papeterii. Mamy tu detale, które beztrosko przełamują w jakimś stopniu standardową koncepcję przyjęcia weselnego, a które jednocześnie są nam dobrze znane ze względu na swoje miejsce na liście najnowszych trendów ślubnych – brak obrusu na stole, botaniczne aranżacje z małą ilością kolorowych kwiatów, delikatna stylizacja panny młodej… Zwieńczeniem tego wszystkiego jest obłędna beza z truskawkami zamiast tradycyjnego tortu.

Autorką zdjęć jest Julita Pająk.

Obejrzyj Minimalistyczną sesję stylizowaną, cz.2

Fotografia: Made With Love|Dekoracje, kwiaty i miejsce: Wonna Nova|Sukienka: Moons Varsovie|Makijaż: Ambasada Makijażu|Włosy: Kok i Spinka|Modelka: Ania Szczypczyk
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze