wesele na plaży Reportaże & filmy

Marta & Łukasz, wesele na plaży w Jastarni

Wesele na plaży to marzenie niejednej pary, jednak uroczystości w plenerze w polskich realiach obarczone są dużym ryzykiem niepowodzenia przez kiepskie warunki pogodowe. Złotym środkiem staje się namiot, dzięki któremu można schować się przez deszczem i zimnem (a nawet nadmiernym słońcem), pozostając wciąż na łonie natury, poza murami hotelu czy restauracji. I tak też zrobili Marta i Łukasz – para, która postawiła na wesele na plaży w namiocie właśnie, zyskując w ten sposób na niepowtarzalnej scenerii.

Industrialne wesele na plaży

Uroczystość Marty i Łukasza bardzo nam się spodobała nie tylko ze względu na piękną lokalizację i sam fakt, że odbyła się w plenerze, ale również przez gustowną i śliczną oprawę. Styl industrialny w nadmorskiej scenerii daje poczucie połączenia nowoczesności z typową ślubną romantycznością. Miedziane i brylaste dodatki, ściana za parą młodą, palety i cięta zieleń nadają tej aranżacji industrialnego stylu, który łagodzą pastelowe kolory i przezroczyste krzesła. Jest elegancko, prosto, estetycznie i spójnie, a jednocześnie wystarczająco swobodnie, o czym świadczy m.in. zabawna tablica ustawiona na plaży z napisem „Uwaga! Rekiny”. Nadmorska sceneria dodaje świeżości i lekkości.

Każdy element tej uroczystości to prawdziwa uczta dla naszych oczu. Delikatna sukienka panny młodej idealnie wkomponowała się w nadmorski i industrialny klimat a oprawa i kolorystyka trafiają bardzo w nasz gust. Aranżacja jest wizją Marty, którą zrealizowała firma dekoratorska pod okiem doświadczonych i cenionych wedding plannerek. Nie było tu zatem miejsca na nijakość – wszystkie produkty pochodzą od dobrych firm a ich jakość ma przełożenie na wizualny efekt końcowy.

Jesteśmy pod wrażeniem tych wszystkich cudowności oraz tego, jak idealnie udało się je uchwycić fotografom.

Fotografia: West Slavic Pictures|Dekoracje i kwiaty: Bukiety Bankiety|Koordynacja: Perfect Day|Miejsce: Dom Zdrojowy Jastarnia|Namiot: Tent|Krzesła: Colors of Design|Suknia: Anna Kara|Papeteria: MRs DESIGN
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze (1)