druhny w kolorowych sukienkach Reportaże & filmy

Manuela & Andrew, ślub i wesele w pałacu

Zdarzało nam się już publikować śluby zagraniczne – choć zależy nam na tym, aby pokazywać przede wszystkim polskie realizacje, to wyjątki robimy dla ślubów i sesji zagranicznych, jeśli bierze w nich udział przynajmniej jedna polska firma. Tak również było w przypadku ślubu Manueli i Andrew – austriacko-brytyjskiej pary, który odbył się w Habsburgu, i który na zdjęciach uwiecznił polski fotograf.

Ślub i wesele w pałacu

Uroczystość Manueli i Andrew to barwna mieszanka stylów, gdzie tradycja i pałacowa klasyka przelatają się ze rustykalną jutą. Ceremonia odbyła się w plenerze w pięknym przypałacowym ogrodzie, a przyjęcie we wnętrzach pałacu, którego zimne wnętrza ociepliły piękne dekoracje i kwiaty. Całość została utrzymana w odcieniach różu, brzoskwini, złota i zieleni. Choć wydawać by się mogło, że tak ekskluzywne przyjęcie wymaga również ekskluzywnej oprawy, to musimy przyznać, że para nas zaskoczyła. Wszystkie dekoracje zostały wykonane własnoręcznie przez nią oraz przyjaciół i nawiązują do stylu rustykalnego. Również papeteria widoczna na stołach to dzieło Manueli. Jeśli do tej pory komukolwiek z was ślub i wesele w pałacu kojarzyły się z przepychem i określonym stylem dekoracji, obejrzyjcie zdjęcia i zobaczcie, jak miejsce nie zawsze musi determinować całość i jak łączyć style.

Międzynarodowe i pomysłowe detale

Międzykulturowe śluby zwykle łączą w sobie różne cechy charakterystyczne dla danego państwa, z którego pochodzi para. W ślubach, w których para jest tej samej narodowości, zwykle się tego nie podkreśla, ale w uroczystościach „mieszanych” narodowe akcenty są popularne. W przypadku Manueli i Andrew pojawiło się ich kilka. Zobaczyć możecie m.in. czerwony dwupiętrowy autobus (który był niespodzianką od panny młodej) oraz austriackie i brytyjskie słodycze na słodkim stole.

Zamiast tradycyjnej księgi gości, życzenia dla młodej pary można było wpisać na plastrach drewna. Na stołach obok zastawy na gości czekały upominki – słoiczek z konfiturą i buteleczka z alkoholem.

Styl pary

Stylizacja panny młodej, to tradycyjna suknia ślubna z odkrytymi ramionami i trenem. Natomiast pan młody ubrany był w granatowy garnitur z fularem. Makijaż i fryzurę Manueli wykonał przyjaciel. Całość dała efekt elegancji i idealnie wpasowała się w styl miejsca. Manuela miała 4 druhny, z których każda ubrana była w lekką pastelową sukienkę. Lekka biżuteria Manueli oraz bransoletki dla druhen pochodzą z Hawajów, skąd przywiozła je ciocia panny młodej.

Fotografia: Michał Orłowski|Miejsce: Schloss Hof|Kwiaty: Blumenparadies Lassee|Tort: Torten Manufaktur|Suknia: Flossmann|Biżuteria i akcesoria: Atelier Urlike|Buty panny młodej: Jimmy Choo|Garnitur: Steinecker
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze