elfi ślub Sesje stylizowane

Magiczna sesja w świecie elfów

Wydaje się, że elfi ślub nie jest prostym projektem do zrealizowania. Łatwo popaść tu w kicz i przesadzić z detalami. Chyba, że sesję przygotowują dziewczyny z BedziePieknie.pl – wtedy wiadomo, że będzie to coś naprawdę zjawiskowego. Obejrzeliśmy te zdjęcia wiele razy i cały czas nie możemy wyjść z podziwu. Jest klimat i magia, ciemny las i dużo tajemniczości.

Elfi ślub jako piękna leśna inspiracja

Ten elfi ślub to świetny, ale też odważny pomysł na ślub w lesie a także ślub inspirowany światem fantastycznym. Pana młodego w tej inspiracji brak, ale na pewno, w jego przypadku, warto pomyśleć o raczej swobodnej stylizacji, wręcz rustykalnej. Bardziej zwariowane pary pewnie pokusiłyby się nawet o wystylizowanie pana młodego na prawdziwego elfa!

To także pomysł na ślub jesienny lub zimowy. Królują ciemne kolory (zieleń i fiolet), mech, szyszki i kryształowe oraz srebrne dodatki. Jest magicznie, baśniowo i klimatycznie. Sukienka Moons jakby została stworzona dla tej sesji! Świetna stylizacja panny młodej to również zasługa fryzury, makijażu i ciekawych akcesoriów i biżuterii. Gęsta aranżacja stołu wykonana przez My Big Day zachwyca, a doskonale uzupełnia ją papeteria Love Prints i smakołyki z Cukierni Pianka. Wszystko to na zdjęciach uwieczniła Marina Piatkowska ze Studia Słoń. Fotografie są świetne i idealnie oddają klimat elfiego świata wykreowanego przez cały zespół.

Idealny pomysł na leśną sesję plenerową lub ślub inspirowany lasem w magicznej odsłonie.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze