sesja w kwitnącym sadzie Sesje narzeczeńskie

Magda & Bartek, sesja narzeczeńska w kwitnącym sadzie

Czy Wy też nie możecie się już doczekać wiosny? Dzisiejsza sesja w kwitnącym sadzie Magdy i Bartka to piękna wiosenna inspiracja w lekkim, pastelowym wydaniu. Ujęła nas świetnie zaaranżowana sceneria, cudowna para i niesamowite kadry. Zapachniało nam wiosną, zima na moment odeszła w zapomnienie.

Słodka narzeczeńska sesja w kwitnącym sadzie

Miejscem sesji był kwitnący sad, który jeszcze przed zdjęciami sprawił wszystkim trochę kłopotu, bo przez niepewną pogodę wiśnie nie miały zamiaru zakwitnąć. Mimo wszystko, efekt jest naprawdę świetny a cały projekt bardzo klimatyczny i romantyczny. Spodobał nam się pomysł na wszystko – scenerię, rustykalne dekoracje i ciekawe stylizacje. Widzimy w tej realizacji także dwa modne kolory – serenity i rose quartz, które nadają sesji wiosennej lekkości.

Studio Słoń: „Nie było łatwo zorganizować tę sesję – najpierw zimne noce i wiśnie które nie chciały zakwitnąć, wszystkie decyzje zostawiane na ostatni moment, wielkie poszukiwanie kaloszy, kurier, który przywiózł spódnicę w złym kolorze i cała reszta nieprzewidzianych zdarzeń. Ale się opłaciło, bo zdjęcia wyszły piękne, a para jest zachwycona! Był to fajny dzień, spędzony z miłymi ludźmi i w dobrym humorze, co udało nam się uwiecznić na zdjęciach. W końcu nasze marzenie o sesji w kwitnącym sadzie się spełniło, a do tego para jest szczęśliwa, a Wy (mamy nadzieję) – zainspirowani.”

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze