letnia sesja na plaży Sesje stylizowane

Letnia sesja na plaży

Ta piękna letnia sesja na plaży uchwycona przez Gosię Michalak ma w sobie wszystko to, czego nam potrzeba, kiedy myślimy o lecie – morze, plaża i ciepło, a do tego piękne żywe kolory i cudowne stylizacje pary młodej. Forma pikniku nad brzegiem morza, w tym kolorowe szkło, kosze, duże poduchy i ciekawe kompozycje kwiatowe oraz inne dekoracje – wszystko to jest piękne, lekkie, letnie i idealnie pasujące do tematu.

Oryginalna letnia sesja na plaży

Ten nadmorski motyw potraktowany został przez organizatorki sesji trochę inaczej niż zwykle widujemy na zdjęciach – zamiast gadżetów, barw i skojarzeń typowo marynarskich mamy lekki piknik, letnią sukienkę i nawet trochę fioletu. Sukienki z atelier Suknie Marzeń świetnie wręcz wypadają na tle morza i klifu a przechadzająca się po piasku modelka wygląda zjawiskowo. Jest bardzo kolorowo i pogodnie – czuć lato i miłość pięknych detali. Ta sesja to świetna propozycja na luźne, ale pełne ciekawych dodatków ślub i wesele nad morzem.

Druga część zdjęć to spacer Marty i Tomka po molo wczesnym wieczorem i choć to nadal luźna stylizacja, marynarka i model sukienki dodają bardziej eleganckiego, wieczorowego charakteru. Uwielbiamy tę sukienkę i to słońce, które udało się Gosi pięknie uchwycić.

Styl: nadmorski
Fotografia: Gosia Michalak|Stylizacja i dekoracje: Fru Wedding Design|Wianek i kwiaty: AP Deco|Sukienki: Suknie Marzeń
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze