aranżacje ślubne Sesje stylizowane

Las, vintage i boho – trzy piękne aranżacje ślubne

Dwie piękne panny młode i trzy niesamowite aranżacje ślubne bardzo nam się spodobały od pierwszego wejrzenia. Modne boho, las i vintage skradły nasze serca różnorodnością i delikatnością, a także ciekawym i romantycznym wykonaniem. Wersja boho to – tradycyjnie – koronki, łapacze snów, wstążki i orientalne lampiony w towarzystwie błyszczących złotych dodatków i pastelowych kwiatów. Piękne i delikatne boho w wydaniu glamour!

Styl boho, rustykalny, czy vintage – trzy piękne aranżacje ślubne?

W leśnej aranżacji kolorystyka zmienia się na ciemniejszą, a o tym, że jesteśmy w lesie konsekwentnie przypominają nam nie tylko barwy, ale również mech i drewniane dodatki. Jest tajemniczo i trochę baśniowo, a za przekąski głównie służą owoce leśne, tarteletki i nagi tort.

Ostatnia aranżacja jest naszą ulubioną. Dodatki w postaci kilku staroci, które nadają tej stylizacji ducha vintage wystąpiły tu w obecności pięknego sielskiego stołu niczym z południa Europy. Patrząc na niego, mamy wrażenie, że to uroczysty obiad u włoskiej rodziny – ślub i wesele w toskańskim plenerze, z dodatkiem oliwy i wina. Zielona girlanda ciągnąca się przez środek stołu jest jedynym, ale mocnym florystycznym akcentem w tej aranżacji. Uroku dodaje piękna zastawa, romantyczne świece i pyszne przekąski.

Nowoczesne i romantyczne stylizacje

Suknie ślubne to zdecydowanie pomysły dla nowoczesnych i odważnych panien młodych, ale, jak pokazują dzisiejsze aranżacje, również dla bardzo romantycznych osób. Od tradycyjnej mody ślubnej zdecydowanie odcina je fason i kolor nawiązując do najnowszych światowych trendów. Ta sesja pokazuje, jak wiele sukni i stylizacji odnajduje się w różnych stylach uroczystości – jak widać, wiele zależy od samej oprawy.

Przyjrzyjcie się koniecznie pięknej zastawie, delikatnej papeterii w roślinne motywy, ozdobom do włosów czy słodkościom. Sesję wypełniły również ciekawe dodatki budujące atmosferę (m.in. wspomniane starocie) oraz piękne kwiaty. Wszystkie te elementy stworzyły unikalną i ciepłą oprawę, nietrudną do przeniesienia w ślubne realia.

Fotografia: B&W Photography|Organizacja, suknie i dekoracje: Wedding Room|Dekoracje: Rekwizytornia & Company|Florystyka: AP Deco|Papeteria: Love Prints|Słodkości: Tarta Grzechu Warta|Zastawa, elementy dekoracji stołów: Loppis|Ozdoby do włosów: Patoo|Makijaż: Natural Beauty|Miejsce: Wedding pod Sokołem
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze