niebieski kolor przewodni wesela Inspiracje

Kolor przewodni: niebieski

Niebieski kolor przewodni ślubu i wesela jest wystarczająco popularny, aby mógł pojawić się w naszym zestawieniu inspiracji ślubnych. Lekki i romantyczny, lub ciemny i elegancki – dostosowuje się do każdego stylu i każdej pory roku.

Jak przygotować niebieski kolor przewodni?

Odcienie niebieskiego można ładnie ze sobą mieszać. Daje się również łączyć z innymi kolorami, np. fioletowym, czerwonym, brązowym, różowym, białym, złotym. Pasuje do każdej pory roku i do wielu tematów przewodnich ślubów i przyjęć weselnych. Można go użyć m.in. w dekoracjach kwiatowych stołów, bukietach, elementach stroju, słodkim bufecie i papeterii. Poniżej znajdziecie galerię pięknych inspiracji w spokojnych odcieniach, m.in. serenity oraz dusty blue – są idealne na śluby lub sesje zdjęciowe w stylu nadmorskim lub zimowym.

Niebieskie kwiaty, z których można tworzyć kompozycje na ślub i wesele to m.in. hiacynty, hortensje, niezapominajki i szafirki. Niektóre kwiaty można farbować, np. margerytki lub róże. Bukiety mogą być wykonane w całości z kwiatów niebieskich lub w kolorach mieszanych z niebieskimi akcentami.

Inspiracje dla pary młodej

Zabrakło tu zdjęć propozycji dla pana młodego, który może założyć niebieski krawat i kwiat do butonierki. Jasnoniebieski garnitur będzie dobrze wyglądał w przypadku lekkiej i letniej uroczystości odbywającej się na powietrzu, a w przypadku bardziej eleganckiego przyjęcia może być granatowy.

Niebieski kolor przewodni to także okazja dla tych panien młodych, które marzą o sukni ślubnej innej niż biała. Mogą wówczas poszukać delikatnej i eterycznej niebieskiej sukni a dodatki do niej przygotować w innym kolorze, np. srebrnym.

Zdjęcie główne: Alice Swedenborg

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze