fioletowy kolor przewodni Inspiracje

Kolor przewodni: fiolet

Poszukiwania inspiracji dla Was na ten artykuł były długie. Fiolet to dziwny kolor – ciężko znaleźć coś lekkiego, subtelnego i gustownego. W końcu się udało i mamy nadzieję, że się Wam spodoba to, co przygotowaliśmy. Podczas tych poszukiwań nasunął nam się pewien wniosek – fioletowy kolor przewodni to jeden z tych, z którymi nie należy przesadzać.

Fioletowy kolor przewodni na ślubach i weselach

Fiolet powinien być tylko dodatkiem – w nadmiarze jest strasznie przytłaczający. Zamiast błyszczących tkanin, kryształków i cyrkonii, pomyślcie o matowych tkaninach i rustykalnych dodatkach. Łączcie ze sobą różne odcienie fioletu, żeby go trochę urozmaicić, ale kierujcie się w stronę tych jasnych i pastelowych, żeby go nieco uspokoić. Pojedyncze kwiatki, delikatne wstążki i kokardki, serwetki, ciasteczka i babeczki na słodkim stole – naprawdę nie trzeba wiele, aby fiolet był widoczny na Waszym weselu.

Wybierając fioletowy kolor przewodni na swój ślub, warto rozważyć bez, wrzosy lub lawendę. Ciekawie będą wyglądały dodatki z fioletowych kamieni, serwetek, czy świeczek.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze