czarny kolor przewodni ślubu i wesela Inspiracje

Kolor przewodni: czarny

Czarny kolor przewodni na ślubach jest mało popularny ze względu na stereotypowe przekonania. Nie wiemy też, czy polskie panny młode są gotowe na taką rewolucję, choć czarny to przecież bardzo elegancki kolor i bardzo powszechny.

Czarny kolor przewodni – same zalety

Chcielibyśmy Was dzisiaj namówić, abyście zerknęły na nasze inspiracje z kolorem czarnym nie w roli głównej, ale jako dodatek. Delikatne czarne elementy są naprawdę ładne i wcale nie musi być ich dużo – pomyślcie o druhnach w czarnych sukienkach, albo rozwiesicie w sali kilka czarnych kokard, albo jeszcze zainwestujecie w bukiet i dekoracje z anemonami (to te kwiaty z czarnym środkiem wyglądające jak maki) – całkowicie wystarczy. A czarny pas z kokardą do sukni panny młodej – no nie wygląda super?

Jeśli zainwestujecie w czarne buty ślubne, z pewnością będziecie je mogły jeszcze kiedyś założyć – te białe i typowo ślubne kończą swoje pięć minut zaraz po weselu. Czarne są tak klasyczne i uniwersalne, że przydadzą się na inne uroczystości.

Ponadto, czerń pięknie łączy się z różnymi odcieniami różu, złotem i bielą, więc nie musi występować sam w formie dominującej, ale jako dodatek do innych kolorów. W poniższej galerii znajdziecie kilka pomysłów na czarny kolor przewodni.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze (2)

  • Bardzo lubię czarne dodatki ślubne. Szkoda, że tak mało par się na nie decyduje.
    U nas były czarne zaproszenia, piórka w bukiecie i przy dekoracji auta, plan stołów i sukienki moich 4 druhen :) Wyglądało extra.

    • No właśnie – czarny to piękny i elegancki kolor, dodaje fajnego wieczorowego charakteru. Jestem ciekawa, co Wasi goście mówili o druhnach w czarnych sukienkach ;)