kolekcja jesień-zima 2015/2016 w showroomie Ksis Biżuteria, akcesoria, buty

Kolekcja Jesień-Zima 2015/2016 w Showroomie Ksis

Kolekcja Jesień-Zima 2015/2016 w showroomie Ksis to przede wszystkim szyk i elegancja w pięknej błyszczącej oprawie. W odpowiedzi na trwającą już jesień i nadchodzącą zimę, a także panujące w modzie ślubnej trendy, siostry Koczdańskie z Showroomu Ksis przygotowały dla swoich klientek niespodziankę. Zaprezentowały najnowszą kolekcję nawiązując do lat 20-tych i Wielkiego Gatsbiego i wraz z dziennikarką Ewą Wojciechowską (tu modelką), Małgorzatą Piechotą (fotografką) oraz firmami Uneel (make-up i włosy), White Jasmine (biżuteria) i Yoko design (fascynatory) stworzyły niesamowitą i klimatyczną sesję zdjęciową. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę.

Kolekcja Jesień-Zima 2015/2016 w showroomie Ksis w stylizacji rodem z Wielkiego Gatsbiego

Sesja nawiązuje do lat 20-tych i 30-tych, które charakteryzowały szyk i elegancja. Nowa kolekcja w Ksis jest pełan kolorów, pięknych zdobień i detali. „Ten sezon należy do cekinów, piór i unikatowych broszek. Kolor w sezonie jesień-zima 2015/2016 jest drogocenny i ponadczasowy jak szlachetne złoto, brokat purpury, gołębie srebro, intensywny amarant i klasyczna biel”, mówią Karolina i Kasia. Klientki mogą tu skompletować swoją stylizację, bo do pięknych butów Ksis oferuje również eleganckie torebki i puzderka, a także biżuterię.

Pomysł i stylizacja: Showroom Ksis|Modelka: Ewa Wojciechowska|Fotografia: Magdalena Piechota|Biżuteria: White Jasmine|Fascynatory: Yoko Design|Makijaż i włosy: Uneel

Zobacz także

Komentarze