różowe klipsy do butów ślubnych Biżuteria, akcesoria, buty

Klipsy do butów – sposób na piękną ślubną stylizację

Bezsprzecznie, dzień ślubu jest jednym z tych wyjątkowych, w którym szczególną uwagę przywiązuje się do wyglądu. Panny młode zwykle planują swoje stylizacje już kilka miesięcy wcześniej wybierając sukienkę i dodatki, a wśród nich buty – bardzo ważny element stroju, który go wykańcza. Z butami do do ślubu problem jest taki, że często ciężko znaleźć jest coś, co będzie pasowało do konkretnej stylizacji zwłaszcza, kiedy chce się podkreślić oryginalność lub przemycić kolor lub motyw przewodni. Znalezienie ładnej pary szpilek w konkretnym kolorze i do tego wygodnych bywa frustrujące. Tak samo frustrująca może wydać się cena za buty ślubne, które zwykle zakłada się tylko raz. W takiej sytuacji warto rozważyć rozwiązanie łatwiejsze, przyjemniejsze i łagodniejsze dla portfela, tj. klipsy do butów. Zalet ich użycia jest sporo, bo dają wiele możliwości i pozbywają panny młode problemów, jakie czasem miewają z butami ślubnymi.

Klipsy do butów – dodatek do ślubnej stylizacji

Po pierwsze, „takie klipsy, to świetna alternatywa dla Pań które maja już wygodne buty i nie chcą męczyć się podczas wesela w nowej, jeszcze nierozchodzonej parze obawiając się, że będą czuły dyskomfort. Klipsy nadadzą butom nowego, świeżego wyrazu”, mówi Natalia Skalska-Janowicz, właścicielka marki Mififi, która zajmuje się produkcją tego typu ozdób.

Szczególnie zachęcający jest fakt, że klipsy do butów występują w różnych kolorach i formach, m.in. kokardek, kwiatów, motyli, kompozycji z błyszczących kamieni. Wykonane są ręcznie z różnych materiałów i faktur oraz w różnym stylu, dlatego z pewnością każda panna młoda znajdzie klipsy odpowiednie dla siebie. Wybór jest obszerny, a do tego zaprojektować możecie niemal wszystko a Wasza stylizacja stanie się bardzo indywidualna i oryginalna. Jeśli nie znajdziecie takich klipsów, które spełniłyby Wasze oczekiwania, warto pytać o projekty indywidualne. „Mififi wykonuje również zamówienia specjalne. Klientki przesyłają nam zdjęcia sukni, butów, garniturów swoich narzeczonych, a ja projektuje klipsy pod kolor lub z ozdobami jakie je interesują”. Dzięki klipsom, buty przestają być zwyczajne i wręcz daje się im nowe życie i funkcję, bo z butów codziennych mogą przeobrazić się w ślubne czy wieczorowe.

Same zalety

Ciekawostką jest to, że bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zestawy dla pary młodej, bo do klipsów Mififi szyje również muchy i poszetki dla panów – żadna marka butów ślubnych (oraz nie-ślubnych) nie da Wam tyle możliwości, co pracownie takie, jak Mififi. Produkty spersonalizowane są ostatnio bardzo modne – pary młode dostosowują do swoich upodobań niemal wszystko, dlaczego więc nie potraktować w ten sam sposób butów?

Klipsy mają jeszcze jedną ważną zaletę – nie są drogie, a do tego, jeśli wziąć pod uwagę możliwość ich ponownego wykorzystania na inne okazje, ich koszt w morzu wszystkich wydatków na ślub jest niemal żaden… Pomyślcie, że kupując nawet jedną parę klipsów możecie bawić się i przypinać je do różnych butów i nie tylko do nich – można je przypiąć również do ubrań, torebek a nawet włosów. Zatem, nawet, jeśli kupicie je specjalnie na ślub, to z dużym prawdopodobieństwem wykorzystacie je również w przyszłości, zwłaszcza, że nie tylko szpilki i baleriny są im pisane – można je przypiąć również do sandałków i japonek.

Wygoda przede wszystkim

Czy klipsy są wygodne? Natalia zapewnia, że tak – „nie uwierają w stopę, właściwie w ogóle ich nie czuć. Podklejone są filcem (kolorystycznie dobranym do ozdoby), dzięki czemu nie niszczą butów”.

Czego chcieć więcej? Oszczędność i oryginalność plus możliwość wielokrotnego użytku w połączeniu z wygodą to argumenty, które do klipsów przekonują mnie bez dwóch zdań. Warto je mieć w swojej garderobie, nawet bez szczególnej okazji takiej, jak ślub!

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze