sesja plenerowa w lesie Sesje plenerowe

Kinga & Przemek, sesja plenerowa w lesie

Las to jedno z piękniejszych miejsc na poślubną na sesję plenerową. Tajemniczy i pociągający, pełen zapachów i dźwięków – tworzy niesamowitą scenerię, w której łatwo z przyjemnością się zagubić. Zdjęcia w tak klimatycznym miejscu będą piękną nastrojową pamiątką zwłaszcza, kiedy trafi się na tak fajnych i czułych na piękno przyrody fotografów. Tak, jak udało się to Kindze i Przemkowi. Ich sesja plenerowa w lesie jest delikatna, pełna czułości i niesamowitych ujęć, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Sesja plenerowa w lesie i styl boho

To, co tak bardzo podoba nam się w tej sesji, to lekkość i naturalność. Zachwyca urocza para oraz piękne światło, które przedziera się przez drzewa. Jest romantycznie i intymnie a Kinga i Przemek wyglądają po prostu świetnie i bardzo swobodnie. Piękna lekka sukienka i opaska oraz luźna stylizacja pana młodego to dowód na to, że para lubi niekonwencjonalne i modne ostatnio podejście do ślubów. Wyobrażamy sobie tę sesję, jako przyjemny spacer po lesie późnym popołudniem, kiedy słońce jest już nisko tworząc niepowtarzalną i sentymentalną atmosferę.

Zachęcamy Was gorąco do oglądania zdjęć – jesteśmy przekonani, że znajdziecie w nich tyle samo czułości i nastrojowości co my.

Zobacz także

Komentarze