włoskie wesele Reportaże & filmy

Katerina & Andrea, włoskie wesele pod gwiazdami

To oczywiście ślub polski nie jest, ale z polską branżą ślubną łączy go fotografka, która pochodzi z Polski i która miała przyjemność uwiecznić na zdjęciach piękny ślub i wesele Kateriny i Andrei. Zapierające dech widoki, niesamowita architektura, forma uroczystości i jej styl, włoskie jedzenie – wszystko to zachwyca i sprawia, że bardzo miło ten reportaż się ogląda. Aż chce się tam być, biesiadować i cieszyć się wyjątkową scenerią Umbrii. Klimat, jaki udało się uchwycić Monice na zdjęciach jest niepowtarzalny.

Włoskie wesele w plenerze

Pomysł na przyjęcie w plenerze wydaje się strzałem w dziesiątkę – w tak niepowtarzalnej scenerii trudno zresztą postąpić inaczej. Para postawiła na naturalność czerpiąc z pięknej okolicy jak najwięcej, więc dekoracje na stołach nie są wybujałe. Jest minimalistycznie i estetycznie, a talerze ozdabiają jedynie gałązki oliwne. Nie trzeba nas przekonywać, że to prawdziwe włoskie wesele – widać to w każdym jego calu. Nawet elegancka suknia Kateriny pochodzi od włoskiego projektanta, którego charakteryzują lekkie i nowoczesne formy.

Monika PhotoArt: „Katerina (Czeszka) i Andrea (Włoch) poznali się siedem lat przed ślubem w Luksemburgu, a zaręczyli się dwa lata przed ślubem. Marzyli o tym, by pobrać się  w malowniczej włoskiej scenerii, w otoczeniu rodziny i bliskich przyjaciół, w spokojnej bezstresowej atmosferze. Rejony Umbrii, które wybrali na ślub, to rodzinne okolice pana młodego, a goście przybyli z różnych stron Europy (m.in.Luksemburga, Czech, Islandii). W dekoracjach kwiatowych znalazły się ulubione przez pannę młodą peonie oraz typowe dla regionu – lawenda i rozmaryn. Wyborne jedzenie, włoskie wino, oliwkowe sady i piękna pogoda – czego więcej chcieć w taki dzień?”

Fotografia: Monika Photo Art|Organizacja i koordynacja: Italian Wedding Dream|Miejsce: Tenuta di Canonica|Dekoracje i kwiaty: Claudia Anastasi|Makijaż i fryzura: Milo Sabariz|Suknia: Le Spose di Giò|Biżuteria: Hearts And Arrows Jewelry|Strój pana młodego: Bracci
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze