wiosenna sesja narzeczeńska Sesje narzeczeńskie

Kasia & Michał, wiosenna sesja narzeczeńska

Dzisiejsza sesja narzeczeńska to mała niespodzianka. Poza uroczą lokalizacją, w której odbyły się zdjęcia i piękną zakochaną w sobie parą, Aga Bondyra uraczyła nas małymi owieczkami! Para z dzisiejszych fotografii, która zaplanowała zdjęcia w towarzystwie słodkich zwierzaków, to Kasia i Michał

Wiosenna sesja narzeczeńska w plenerze

To tak naprawdę typowo wiosenna sesja – pastelowa i kwitnąca. Pachnąca bzem i do tego, w sąsiedztwie przyrody kiedy wszystko zbudziło się już do życia. Ciepły słoneczny dzień wygląda po prostu idealnie na to, aby zrealizować projekt taki, jak ten. To świetny pomysł na sesję narzeczeńską dla par, które planują zdjęcia w okresie wiosennym – blisko świąt wielkanocnych.

To także pomysł inny niż te standardowe i tradycyjne w plenerze – owiec jeszcze u nas nie było! Sceneria dobrze pasuje do delikatnej urody Kasi, a kadry z owieczką są wręcz rozczulające. Zwierzaki leżą spokojnie obok pary, jakby oswojone z miejscem i ludźmi, ubrane w fioletowe wstążki, po czym dają się nawet wziąć na ręce i przytulić. Słodko i uroczo, ma się wrażenie, że Kasia nie może się od nich oderwać a one same do niej lgną.

Lekkie stroje pary pasują do zaproponowanej scenerii i tematu zdjęć. Wianek, koronkowy top Kasi i długa zwiewna spódnica nawiązują do stylu rustykalnego i boho. Jest luźno i swobodnie, a całość ma charakter wiosennego pikniku. Ta sesja narzeczeńska, dzięki pomysłowości, ma duży potencjał w zastosowaniu – para mogłaby wykorzystać zdjęcia w papeterii ślubnej lub podczas przyjęcia weselnego.

Obejrzyjcie te zdjęcia koniecznie!

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze