leśna sesja plenerowa Sesje plenerowe

Kasia & Kacper, urocza leśna sesja plenerowa

Leśna sesja plenerowa w obiektywie Judyty Marcol urzekła nas swoją lekkością i jakimś takim spokojem (oże to przez tę ilość słońca i zieleni?). „Dodatki na tę sesję ślubną miały być w delikatnych i naturalnych kolorach. Bardzo chciałam, żeby wszystko trochę wtapiało się w otoczenie, dlatego postawiliśmy na biel, odcienie szarości i zieleń”, mówi autorka zdjęć i faktycznie nie znajdziecie tu jaskrawych kolorów, czy wybujałych dodatków.

Leśna sesja plenerowa w spokojnych kolorach

Wszystko jest stonowane i spokojne, dominuje zieleń i biel, którym towarzyszy drewno i piękna zastawa stołowa, w tym stare sztućce.

Zielony szarłat to dobry pomysł na dekoracje florystyczne – ozdobiono nim tort i stół, znalazł się nawet w bukiecie panny młodej nadając mu modnej ostatnio kaskadowej formy.

Piękna lokalizacja nad leśnym stawem, naturalna fryzura i makijaż panny młodej oraz rustykalne detale przypominają prawdziwy leśny świat, trochę bajkowy. Ta sesja to głównie twórczość Judyty Marcol oraz Anity Domes (florystki), które wszystko zrealizowały własnymi siłami, zaczynając od wyszukania pięknych dodatków, kończąc na pieczeniu tortu!

Zapraszamy do oglądania i inspirowania się tą uroczą leśną realizacją.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze