wesele w Pałacu Tarce Reportaże & filmy

Kasia & Jacek, wesele w Pałacu Tarce

Wiele mnie rzeczy urzekło w tym ślubie, a im więcej jego szczegółów poznaję, tym bardziej mnie ciekawi. Jeśli przyjrzycie się zdjęciom zauważycie, że Kasia i Jacek w dużym stopniu postawili na naturalność. Lubimy ten ślub bardzo, bo nic w nim nie jest na pokaz. Jest szczery i pełen pasji – przede wszystkim do tańca i gór (co widać w sesji plenerowej Kasi i Jacka). Kasia i Jacek zorganizowali swoje wesele w Pałacu Tarce – eleganckim i nastrojowym miejscu z historią.

Wesele w Pałacu Tarce

Przyjęcie odbyło się w pięknym XIX-wiecznym Pałacu Tarce, położonym w Wielkopolsce niedaleko Jarocina. Dekoracyjny styl wnętrz sprawił, że Kasia i Jacek właściwie nie musieli inwestować w wiele dekoracji sali, w której odbyło się przyjęcie. Słusznie postawili na oryginalny wystrój.

Na szczególną uwagę zasługuje stylizacja panny młodej – pastelowy bukiet z róż i dalii dopełniła opaska również z dalii. Suknię uszyła krawcowa wg własnego projektu Kasi.

Pierwszy taniec w wykonaniu pary młodej był wręcz zjawiskowy. Nie każdy potrafi tak tańczyć i zdobyć się na odwagę, aby zaprezentować tak wymagający układ. Kasia i Jacek wykonali go idealnie, co sprytnie na zdjęciach uwiecznili fotografowie.

Autorami reportażu ślubnego są Gosia i Grzesiek z Dream Eye Studio.

Zobacz także

Komentarze (1)