ślubna sesja w Tatrach Sesje plenerowe

Kasia & Jacek, niesamowita sesja w Tatrach

Jakiś czas temu opublikowaliśmy reportaż z dnia ślubu i wesela Kasi i Jacka, który bardzo Wam się spodobał. Dzisiaj mamy dla Was drugą część zdjęć, tj. górską sesję plenerową – Kasia i Jacek zawędrowali z fotografami z Dream Eye Studio tak wysoko, że aż sięgnęli chmur. Piękne widoki, nostalgiczna aura, prawdziwa samotnia w górskim krajobrazie i niesamowity pomysł na zdjęcia – to wszystko razem sprawia, że fotografie robią naprawdę duże wrażenie. Sesja w Tatrach, którą chcielibyśmy Wam dzisiaj pokazać, jest wyjątkowa a Gosia i Grzegorz – autorzy tych zdjęć, mogliby uczyć innych, jak robić zdjęcia w górach.

Zapierająca sesja w Tatrach

Kasia i Jacek są bardzo naturalni, a widoki niesamowite – wręcz zapierające. Ta sesja to naprawdę mistrzowskie ujęcie wielkości gór w zestawieniu z małym człowiekiem. Mgła (a raczej chmury) i jesienne kolory dodają tej parze i całej sesji w ogóle sporo tajemniczości. Zdjęcia są minimalistyczne, oszczędne w emocje, ale prawdziwe. Oglądając je ma się wrażenie, że Kasia i Jacek zaciągnęli nas do swojego wielkiego świata, wyciszonego i nostalgicznego, w którym po prostu lubią spędzać czas.

Plenerowa sesja w Tatrach jest fajnym pomysłem dla par, które uwielbiają góry, a wizja Dream Eye Studio bardzo nam się spodobała. Plener Kasi i Jacka jest niesamowity, a zwykły pomysł stał się niezwykły dzięki kreatywności Gosi i Grześka. Piękna sceneria i kolory oraz niesamowite kadry sprawiają, że nie da się przejść obok tych zdjęć w sposób obojętny.

Zobacz także

Komentarze