ozdoby do włosów JP Brides Biżuteria, akcesoria, buty

JP Brides, piękne i ponadczasowe ozdoby do włosów

Każda panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu wyglądać wyjątkowo. A ślubna kreacja to nie tylko piękna suknia, ale także jedyne w swoim rodzaju dodatki, które ją uzupełniają i dodają charakteru. Dobierane są buty i biżuteria, a także różnego rodzaju akcesoria i ozdoby do włosów. Detale nierzadko narzucają styl całej stylizacji i stają się bardzo wyraźnym akcentem.

Różnorodne ozdoby do włosów JP Brides

Dzisiejsze panny młode często wybierają dodatki do włosów inne niż tradycyjny welon – od żywych kwiatów, przez grzebyki i spinki, fascynatory i woalki, po zdobione opaski. Królują nawiązania do natury i motywy kwiatowe, a także lekkie i wdzięczne projekty z delikatnych materiałów. I właśnie to znajdziecie w obecnej kolekcji JP Brides – firmy, która powstała stosunkowo niedawno z zamiłowania do klasyki, elegancji, kobiecego piękna i detali. Autorka tych pięknych projektów stworzyła markę, która już na pierwszy rzut oka daje o sobie znać dobrą jakością i uważną selekcją materiałów, z których ozdoby są wykonane. Przyciągają uwagę subtelnością i dobrym smakiem.

ślubne ozdoby do włosów z kwiatów
ślubne ozdoby kwiatowe do włosów
woalka na ślub
ślubne ozdoby kwiatowe do włosów
ślubne ozdoby do włosów
woalka na ślub

Oferta JP Brides

Romantyczne ozdoby do włosów JP Brides przygotowane są ręcznie. Oferta pracowni to nie tylko stałe modele – wykonywane są także projekty na zamówienie. Znajdziecie w niej również propozycje dla druhen i świadkowych, czy gości weselnych. Dzięki nawiązaniu do klasyki i motywów roślinnych, które nigdy się nie nudzą, projekty JP Brides są ponadczasowe. To sprawia, że stają się miłą pamiątką ślubu, którą można przekazywać kolejnym pokoleniom, niczym pamiątki rodzinne. Wykonane są głównie z jedwabiu, pereł słodkowodnych, kryształków Svarovski, francuskich koronek, srebra, mosiądzu pozłacanego i posrebrzanego. Wybór jest obszerny, ponieważ w kolekcji znajdziecie welony (szyte również z jedwabiu), woalki, ozdoby do włosów, jedwabne kwiaty do włosów, wianki, opaski, biżuterię, pasy do sukien oraz czepki ślubne.

biżuteria ślubna
ozdoby kwiatowe do włosów na ślub
opaska ślubna
ozdoby kwiatowe do włosów na ślub
opaska ślubna
ozdoby do włosów na ślub

Misternie wykonane kwiaty i listki oraz delikatne opaski ślubne to jest to, co mnie samą w tej kolekcji urzekło najbardziej. To piękne ozdoby, które chciałoby się nosić, nawet bez specjalnej okazji – po prostu je mieć, patrzeć na nie i od czasu do czasu przejrzeć się w nich w lustrze. Małe rzeczy, a tak bardzo cieszą moje oko, które uwielbia piękne detale.

ozdoby do włosów na ślub
ozdoby do włosów na ślub
ślubny wianek z jedwabnych listków
ślubna opaska do włosów
welon z koronką
krótki welon w groszki

 

Więcej informacji na temat ozdób i akcesoriów do włosów JP Brides znajdziecie na stronie www.jpbrides.com. Tam również możecie składać zamówienia.

Zdjęcia: Nikodem Pietras Fotografia

Fryzury: Łukasz Buhl Hair Studio

Makijaże: Paulina Kurowiak

welon
wianek ślubny z jedwabnych kwiatów
wianek ślubny z kryształków Svarovski

 

Zobacz także

Komentarze