leśna sesja plenerowa Sesje plenerowe

Joanna & Arthur, leśna sesja plenerowa

Mamy Wam dzisiaj do pokazania piękne i bardzo naturalne zdjęcia Joanny i Arthura autorstwa Vasco Images. Fotograf Michał Najberg zrobił na nas ogromne wrażenie swoim profesjonalizmem i uwagą przykładaną do estetyki. I taka też jest ta leśna sesja plenerowa – kiedy ją oglądamy widzimy, że była dobrze przemyślana i zaplanowana. Nic nie jest tu przypadkowe – żadna poza ani nawet promyk światła, każdy moment został dobrze wykorzystany i uchwycony.

Leśna sesja plenerowa w eleganckim stylu

Jest romantycznie i soczyście zielono, a nasze ulubione zdjęcie to to, które wybraliśmy na główne – z Joanną i Arthurem w głębi gęstej flory.

Ta sesja to również ciekawy pomysł na umiejscowienie eleganckiej pary w rustykalnym otoczeniu, a małym łącznikiem między tymi dwoma stylami jest piękny wianek z róż i gipsówki.

Co o zdjęciach mówi sam autor? „(…) sesja plenerowa odbyła w maju, w dzikiej nadwiślańskiej scenerii nieopodal Warszawy. Asia w długich rozpuszczonych włosach i z wiankiem wyglądała fantastycznie. Kilka minut zdjęć i… kompletnie zatraciłem się w działaniu. Trzy godziny upłynęły niczym trzy minuty. Dzisiaj patrzę na zdjęcia i czuję głęboką satysfakcję (…).”

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze