sesja we wrzosach Sesje stylizowane

Jesienna sesja we wrzosach jak ze snu

Ta magiczna sesja we wrzosach to efekt współpracy fotografki Marysi (właścicielki firmy Marifoto) oraz Agaty (która tworzy papeterię ślubną pod marką Love Prints). To już kolejny projekt, w którym dziewczyny znalazły nić porozumienia i wspólnymi siłami stworzyły coś niesamowitego. Coś, co ogląda się z szeroko otwartymi oczami i to za każdym razem. Bo gwarantujemy Wam, że oglądanie na jednym razie się nie skończy!

We wręcz baśniowej scenerii, na otulonym mgłą wrzosowisku, przechadza się panna młoda w lekkiej sukience i wianku. Łapie pierwsze promienie słońca, ogląda świat budzący się do życia. To sesja bardzo delikatna i zachwycająca zjawiskowymi widokami. Autorkom tej sesji udało się pokazać piękno wrzosowiska i nostalgię tej pory roku.

Początkowo, to świat trochę ponury, ale pociągający, w którym chciałoby się być.

Dopiero w dalszej części sesji pojawia się słońce, którego promienie przebijają się przez mgłę tworząc okazję do niesamowitych kadrów. Świat trochę jak ze snu, nierealny i strasznie odległy. Nie jest to zwyczajna sesja panny młodej we wrzosach, ale coś bardziej osobistego, intymnego, a Marysia i Agata pokazały w niej kawałek siebie. W tym projekcie przyroda gra bardzo ważną rolę. I choć to panna młoda jest w centrum uwagi, nie istniałaby w takiej postaci bez tego pięknego wrzosowiska, lasu, słońca i mgły.

Stylizacja dobrana jest idealnie. Lekka i prosta, a jednocześnie romantyczna sukienka podkreśla naturalność całej sesji. To projekt złożony ze spódnicy i bluzki z odkrytymi plecami – eteryczny, ale dla odważnych panien młodych.

Sesja we wrzosach Agaty i Marysi jest świetną inspiracją dla par młodych, które albo planują ślub w czasie kwitnienia wrzosów, albo zastanawiają się nad wrzosową sesją plenerową. Magicznie, delikatnie i naturalnie – tak można wyczarować piękny ślub i piękne zdjęcia, które będzie się przez wiele następnych lat oglądać z tym samym zapierającym dech uczuciem.

Fotografia i organizacja: Marifoto|Papeteria i organizacja: Love Prints|Suknia: Atelier Twardowska|Wstążki: September
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze