jesienna sesja plenerowa Sesje stylizowane

Jesienna sesja plenerowa Legends of the Fall

Jesień potrafi być piękna! Niesamowita gama dostępnych wówczas kolorów sprawia, że każda jesienna sesja plenerowa ma prawo odbyć się w niesamowitej scenerii. Żółte, pomarańczowe i czerwone liście dodają ciepła i nostalgii oraz dają spore możliwości dekoracyjne.

Jesienna sesja plenerowa – pomysł na rustykalną altankę

Zdjęcia, które otrzymaliśmy od fotografki Eleny Matiash, to jesienna realizacja z prawdziwego zdarzenia. Zachwycają widoki i kolory drzew w oddali, a drewniana altana to świetny pomysł na urozmaicenie zdjęć plenerowych. To także dobra inspiracja dla par, które zdecydują się na plenerowy ślub jesienią. O ile pogoda będzie Wam sprzyjać, warto znaleźć tak piękną lokalizację, jak Izki Eko Kurort, żeby złożyć przysięgę na łonie natury. Firma Jenny Art & Decor of Dream stworzyła ciekawy projekt miejsca ceremonii, który jest jednocześnie dowodem na to, jak niewiele trzeba, aby przygotować piękną scenerię. W tym przypadku, okolica sama stworzyła klimatyczną aurę i więcej dekoracji w zasadzie nie było potrzebnych.

Piękna para młoda

Zakochani jesteśmy w parze młodej. Przystojny i dobrze ubrany Dmitri i piękna Maria w zjawiskowej sukni Cathy Telle wnoszą do tej sesji dużo czułości, ale też elegancji. Lekki makijaż wykonany przez Kate Sadovenko i luźna fryzura autorstwa Victorii Lee uwydatniają subtelną urodę Marii, a prosta sukienka wprowadza harmonię do tej stylizacji, dzięki czemu wszystkie jej elementy świetnie się uzupełniają.

Elena świetnie uchwyciła uroki jesieni i czułe gest pary. Choć zdajemy sobie sprawę, że śluby plenerowe jesienią w Polsce to niemałe ryzyko tego, że Wasz plan się nie powiedzie, mamy nadzieję, że odważycie się spróbować. Widoki i zdjęcia na pewno będą niezapomniane.

Fotografia: Elena Matiash|Organizacja sesji: Admire Photo|Dekoracje: Jenny Art & Decor of Dream|Kwiaty: Flowers Cafe|Makijaż: Kate Sadovenko|Fryzura: Victoria Lee|Suknia: Cathy Telle|Miejsce: Izki Eko Kurort
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze