plan dnia ślubu Sprawy organizacyjne

Jak nie zgubić się w planowaniu dnia ślubu

Organizacja ślubu to jeden z większych projektów, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć w życiu. Niezależnie od wielkości uroczystości, sumy przeznaczonych na nią pieniędzy, czy liczby zaproszonych gości jest to nadal przedsięwzięcie składające się z wielu elementów, o których zwyczajnie trzeba pamiętać. A jak pamiętać o ustaleniach z firmami, rodziną i świadkami? Jak kontrolować wydatki? Jak zaplanować dzień ślubu krok po kroku? Najprostszym sposobem jest korzystanie z dostępnych narzędzi do planowania w wersji papierowej, elektronicznej lub on-line. Ponieważ planowanie i dobrą organizację mamy we krwi, proponujemy Wam dzisiaj kolejne narzędzie, które może się Wam przydać – nasz plan dnia ślubu.

Plik z planem dnia do pobrania znajdziecie tutaj.

Po co mi plan dnia ślubu?

Czy naprawdę jest Wam to potrzebne i do czego? Cóż, nosić jej ze sobą podczas przyjęcia nie będziecie, ale warto ją przygotować z trzech powodów:

  1. Będziecie mieć poczucie kontrolowania wydarzeń, nic nie umknie Waszej uwadze. Dodatkowo, wszystkie ważne ustalenia oraz kontakty na dzień ślubu znajdą się w jednym miejscu.
  2. Odpowiednio wydelegujecie obowiązki. Plan dnia ślubu pomoże Wam zorientować się w tym, co jeszcze zostało do załatwienia i ile macie na to czasu, a także kto może Wam w danej chwili pomóc.
  3. Przygotowany plan (może być jego fragment) możecie udostępnić firmom wynajętym na ślub i wesele. Dzięki temu łatwiej będzie im zsynchronizować pracę z innymi wykonawcami oraz z naturalnym rytmem uroczystości.

Zobacz także

Komentarze