rustykalny ślub Sesje stylizowane

Iza & Rene, pomysł na rustykalny ślub idealny

Sesje, które publikujemy na naszym blogu to zawsze piękne projekty, które przygotowują najlepsi z branży. Starannie dobieramy materiał starając się pokazać Wam z jednej strony zjawiskowe aranżacje i stylizacje na miarę tych z zagranicznych portali ślubnych, a jednocześnie takie, które faktycznie posłużą Wam za inspiracje, dzięki którym będziecie w stanie przygotować swój własny ślub w sposób wyjątkowy. Sesja przygotowana, udekorowana kwiatami oraz sfotografowana przez dwie siostry – Alkę i Sławkę Murat, właścicielki firmy Na Trawie, to właśnie taki projekt. To propozycja na piękny rustykalny ślub, w którym klimat tworzą niesamowite aranżacje i świetna stylizacja pary młodej.

Rustykalny ślub idealny

Znajdziecie tu przede wszystkim świetny pomysł, piękne detale i dobre fotografie, wszystko utrzymane w rustykalnym klimacie, który trochę miesza się z boho, vintage i industrialem. Sesja obyła się w otoczeniu Restauracji Tabun o bardzo sielskim charakterze. Starocie i drobiazgi, które pojawiły się w sesji to prywatne zbiory Sławki, która kolekcjonuje tego typu przedmioty – należy do nich m.in. biżuteria prababci, przedwojenne sztućce czy podniszczone krzesła. Stół udekorowały także piękne naczynia z K.WA Ceramic Design oraz delikatna i bardzo popularna papeteria od Love Prints.

Stylizacja pary to modny ostatnio sposób na luz i naturalność – pan młody w szelkach i chinosach, a panna młoda w lekkiej i zwiewnej sukni z Atelier Lawenda robią na nas wrażenie. Podoba nam się swobodny charakter stroju Rene, a z drugiej strony ta zjawiskowa i klimatyczna sukienka Izy. Łańcuszek na głowę pochodzi z kolekcji Patoo, a o włosy i makijaż zadbały profesjonalistki – Marta Szotyńska i Karolina Wujciak. Wszystko to współgra ze sobą idealnie.

Detale

Naszą uwagę przyciągnął także soczysty, pełny kolorów i smakołyków słodki bufet na rustykalny ślub – wszystko pyszne i dopieszczone, choć z drugiej strony niby niedbale (choć oczywiście artystycznie) rozrzucone na stole. Za dekoracje posłużyły tu tace retro, oczywiście kwiaty, ale również figi i granaty, a także piękny bieżnik z galerii Luman Design, której produkty widujemy ostatnio coraz częściej. Te cudowne słodkości i niesamowity tort czekoladowy przygotowała pracownia Duszka, która – jak zdążyliśmy się już zorientować – potrafi wyczarować (tj. upiec) naprawdę piękne rzeczy.

Jesteśmy przekonani, że te zdjęcia zainspirują Was bardzo!

Fotografia, kwiaty i dodatki: Na Trawie|Miejsce: Restauracja Tabun|Talerze: Kawa Design K.WA ceramics|Bieżnik i kieliszki: LUMANN design|Tort i słodki stół: Duszka|Papeteria: Love Prints|Suknia Rue De Seine: Atelier Lawenda|Fryzury: Marta Szotyńska|Makijaż: Mały Raj|Ozdoba do włosów: Patoo
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze