tropical rustic Sesje stylizowane

Inspirująca mini-sesja w stylu tropical rustic

Szczerze mówiąc, nie do końca wiemy, jakich słów użyć, aby rzetelnie oddać wrażenie, jakie zrobiły na nas te zdjęcia. Gdyby miało to być tylko jedno słowo, to z pewnością byłoby po prostu WOW! Kiedy Agata Sołyga, właścicielka znanej marki Love Prints podesłała nam te fotografie (które z resztą wykonała sama!), nic już nie było takie samo. Swoją mini-sesją w stylu tropical rustic Agata otworzyła drzwi do czegoś, czego od dawna szukaliśmy, ale trudno nam to było znaleźć w zdjęciach z polskich realizacji.

Nie zrozumcie nas źle – polskie sesje i reportaże są piękne, śluby z sezonu na sezon przeżywają spektakularny rozwój i bez wątpienia to, co się dzieje w naszej branży ślubnej idzie w dobrym kierunku. Ale czasem nam brak świeżego spojrzenia na trendy. Brakuje projektów takich, jak ten – artystycznych i wychodzących nieco poza standardy. Często upycha się po kadrach jak najwięcej detali i oryginalności, a tym czasem wystarczy naprawdę niewiele, żeby zaintrygować.

Tropical rustic, sielska aranżacja w eleganckim wydaniu

Swoją wizję Agata zrealizowała za pomocą prostej aranżacji, która w efekcie dała niesamowitą inspirację łączącą w sobie dwa modne style – rustykalny z tropikalnym. Uwagę skupiła przede wszystkim na swojej lekkiej akwarelowej papeterii oraz swobodnej aranżacji stołu. Zaproszenia Love Prints oglądamy tu w towarzystwie lilii w dwóch odcieniach różu, które dodają elegancji i są mocnym akcentem kolorystycznym. Sprawiają też, że ta sesja jest letnia, świeża i nieco egzotyczna.

Zapomnijcie więc o polnych kwiatach, koronkach i jutowych sznurkach. Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście o tym, by stylowi rustykalnemu dodać elegancji, to połączenie go z odpowiednimi kwiatami i detalami takimi, jak ręcznie farbowana jedwabna tasiemka (ta tutaj pochodzi od September) oraz romantyczną kaligrafią dadzą Wam oczekiwany efekt.

Ciekawostką jest fakt, że wszystkie przedmioty, które wzięły udział w sesji pochodzą z prywatnych zasobów Agaty – stare biurko, naczynia a nawet sukienka w kwiaty. Wyjątkiem jest wspomniana tasiemka oraz piękny lizak z zatopionym jadalnym kwiatkiem, który jest dziełem Lizaków Naturalnych.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze