industrialna inspiracja na wesele Sesje stylizowane

Industrialna inspiracja na wesele

Dzisiejsza industrialna inspiracja na wesele ma Was zachęcić do dwóch rzeczy. Po pierwsze, jest to sesja przygotowana na potrzeby odbywających się niedługo targów ślubnych we Wrocławiu. Za pomocą tych zdjęć (wykonanych przez Weronikę Krysiak, działającą pod marką art of look) organizatorzy dają nam do zrozumienia, w jakim klimacie będzie wydarzenie oraz jakiego rodzaju firm i oprawy możemy się spodziewać. Po drugie, to ciekawy pomysł dla osób, które lubią minimalizm i surowe materiały oraz alternatywne formy ślubów i wesel.

Industrialna inspiracja na wesele

Styl industrialny, w jakim wykonana została sesja, jest odpowiedni dla miłośników tego typu wnętrz oraz osób, które cenią sobie indywidualność. Nie jest to obecnie styl bardzo popularny w Polsce, jednak na pewno znajdzie swoich zwolenników. Kojarzy się bardzo miejsko i przemysłowo – tym czasem, w zależności od wizji pary młodej, może być bardzo ciepły i elegancki. Ociepla go drewno i piękne aranżacje kwiatowe, nawet miękkie dodatki oraz ciekawe oświetlenie. Znane już są lubiane przez młode pary lampki ogrodowe a także podświetlane napisy (tutaj dostarczony przez firmę Literowe Inspiracje), które do trendu industrialnego pasują idealnie. Ciepła dodadzą także świece ustawiane na stołach w towarzystwie zielonych wianków. Sprawdzą się metalowe akcenty, długi drewniany stół i zielone girlandy rozwieszone lub ułożone w różnych miejscach.

To, co jest bardzo charakterystyczne w stylu industrialnym, to minimalizm i oszczędność w aranżacji, choć wcale nie oznacza to, że takie wesele będzie zimne i nieprzyjemne. Surowe ściany, czerwona cegła i beton, to co prawda ulubione cechy wnętrz, w których mogą odbywać się uroczystości, ale liczy się również ciepło i dużo romantyczności, a niedoskonałości stają się luksusem.

Minimalizm

Industrialna inspiracja na wesele, którą mamy Wam dzisiaj do pokazania hołduje minimalizmowi, stonowanym barwom i surowym materiałom. Tłem do zdjęć zostało nietuzinkowe wnętrze Pensjonatu Złoty Jar z betonową podłogą i połatanymi ścianami. Dekoracje oraz aranżacje kwiatowe wykonała firma Decoki, która postarała się, aby z jednej strony nie zakłóciły wizji sesji, a z drugiej, zapewniły wszystko to, co na weselu być powinno. Panna młoda ma piękny bukiet, w którym dominuje biel i zieleń, a miejsce ceremonii oraz bufet ozdobione zostały romantycznymi zielonymi girlandami. Delikatna papeteria Paper Story przewiązana jutowym sznurkiem to ciekawy pomysł, który łączy w sobie romantyzm z nowoczesnością. Motyw roślinny wijących się zielonych gałązek przeplata się z geometrycznym motywem i nowoczesną czcionką dodając jej szczypty elegancji. Na uwagę zasługuje romantyczny, ale jednocześnie spokojny wygląd panny młodej. Jej nieprzesadzony makijaż i fryzura (wykonane przez Second Skin) oraz lekka koronkowa sukienka tworzą delikatną stylizację, która świetnie wtapia się w konwencję sesji.

Trend industrialny, to także trochę oszczędności. Do sesji wykorzystano puste skrzynki po jabłkach, na których ustawiono świece. Łuk w miejscu ceremonii również nie mógł być drogi (można go nawet przygotować samodzielnie). Dużą zaletą tego stylu jest to, że łatwo daje się łączyć ze wszystkimi najnowszymi trendami panującymi w ślubach na świecie – czy to rustykalny słodki stół, romantyczna koronka, geometryczne naczynia, miedziane detale, futrzane poduchy, kryształowe żyrandole i perskie dywany – wszystko to bez problemu dopasuje się do industrialnego wnętrza.

Fotografia: art of look|Miejsce: Pensjonat Złoty Jar|Papeteria: Paper Story|Dekoracje i kwiaty: Decoki|Podświetlane litery: Literowe Inspiracje|Makijaż i fryzura: Second Skin

Zobacz także

Komentarze