ilka i lech Reportaże & filmy

Ilka & Lech, reportaż ślubny

Ilka i Lech to para, która zorganizowała piękny ślub. Nie było nas tam, ale wystarczy, że spojrzymy na zdjęcia i wiemy, że był wyjątkowy. I mimo, że nie poznaliśmy pary młodej osobiście, to dzięki tym zdjęciom wiemy, że to pogodni i pozytywni ludzie, którzy bardzo kochają siebie i swoich bliskich. Są spontaniczni i naturalni. No i chyba świetnie tańczą!

Ślub inny niż wszystkie

Ślub, który chcemy Wam dzisiaj pokazać to uroczystość trochę nietypowa i odbiegająca od tego, co zwykle znamy. Z drugiej strony taka, jakich ostatnio w Polsce sporo (na szczęście). Pan młody w białych trampkach i drewnianej muszce, panna młoda w lekko spiętych włosach i z polnymi kwiatami w ręku, a całe wesele w drewnianej sali udekorowanej lampkami choinkowymi i polnymi kwiatami. Ilka i Lech zadbali o to, aby było swobodnie, naturalnie i kameralnie.

Nie ma blichtru, ale jest skromnie, za to stylowo i gustownie. I tak normalnie. To jeden z tych ślubów, gdzie na pierwszym planie są prawdziwe uczucia, a dopiero potem cała reszta.

Wow!

Zapraszamy do oglądania i podziwiania. Na samym dole znajdziecie spis firm, z których korzystali Ilka i Lech. A Bajkowym Ślubom pięknie dziękuję za zaufanie i udostępnienie zdjęć.

Obejrzyjcie również sesję plenerową Ilki i Lecha

Fotografia: Bajkowe Śluby|Miejsce: Moja Weranda|Kwiaty: Bukiety Bankiety|Suknia: Anna Kara|Papeteria: W Cudzysłowie

Zobacz także

Komentarze (6)