ślubna sesja plenerowa nad morzem Sesje plenerowe

Hania & Maciek, sesja plenerowa nad morzem

Sesja plenerowa nad morzem to fajny i popularny pomysł wśród par młodych. Zdarzało nam się już kilka razy pokazywać Wam zdjęcia ślubne znad Bałtyku – piękne miejsca i ich klimat sprawiają, że warto polskie wybrzeże rozważyć na sesję plenerową, bo to bardzo romantyczna i jedyna w swoim rodzaju sceneria. Takiego wyboru dokonali Hania i Maciek, a autorką ich zdjęć jest właścicielka studia Monika Photo Art.

Znajdziecie tu ujęcia zarówno z sopockiego molo z pięknym znanym hotelem w tle i białymi barierkami pomostu, jak również z samej plaży, dość nietypowej, porośniętej, kamienistej. Łatwo w nadmorskiej sesji popaść w skrajny kicz i nudę, ale tutaj fotografka przygotowała naprawdę fajny materiał. Nadmorska sceneria i pomysłowość Moniki sprawiły, że ta sesja plenerowa nad morzem jest świeża, romantyczna, unikalna i po prostu dobra.

Romantyczna sesja plenerowa nad morzem

A para młoda? Na szczególną uwagę zasługuje zjawiskowa stylizacja Hani, tj. lekka i romantyczna, a zarazem nowoczesna – piękna i oryginalna suknia ślubna z kolekcji polskiej marki, Riny Cossack i biżuteria autorstwa mamy panny młodej, Anety Węgier (zdjęcia Hani z trudną do okiełznania na wietrze suknią są świetne). Za to Maciek to bardzo elegancki i dobrze ubrany Pan młody, w idealnie skrojonym garniturze – zasługuje na ogromną pochwałę.

Zdjęcia Hani z nieokiełznaną na wietrze suknią są po prostu zjawiskowe – ciekawie uchwycone momenty są bardzo fajnym dodatkiem do tej sesji. A wietrzny i lekko pochmurny dzień – to coś, co chyba nam wszystkim kojarzy się z Bałtykiem. Nie ma udawania, jest za to naturalnie i uczuciowo.

Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze