Airport Open Bridal Day Wydarzenia

Gala ślubna Airport Open Bridal Day – przyjdź i wygraj wesele marzeń!

10 stycznia 2016 to data warta zapamiętania – koniecznie zanotujcie ją sobie w kalendarzach, bo warto wtedy odłożyć wszystkie sprawy na bok i zainteresować się pewnym pięknym wydarzeniem z serii ślubnych, którego jesteśmy partnerem. Czeka na Was masa atrakcji i wrażeń, ciekawe inspiracje i porady praktyczne – to wszystko w jednym miejscu, specjalnie dla Was od najlepszych firm ślubnych w kraju. Organizatorzy Airport Open Bridal Day – Stylowe Wesele, bo to właśnie o tym wydarzeniu mowa, zadbali o to, abyście wyszli z gali z głowami pełnymi pomysłów i ciekawych inspiracji. Nie będziecie się nudzić, a każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie.

Na końcu artykułu (ale jeszcze przed galerią) znajdziecie link do naszego konkursu.

Dlaczego warto pojawić się na Airport Open Bridal Day?

Ponieważ jest to niepowtarzalna szansa na to, aby spotkać się z profesjonalistami, poznać najnowsze trendy, na żywo obejrzeć piękne realizacje i produkty z oferty firm z branży ślubnej i co najfajniejsze – poczuć magię przygotowań do ślubu.

Jakie atrakcje na Was czekają?

Przede wszystkim, zaczerpniecie dużo praktycznej wiedzy na temat przygotowań do ślubu. Będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych poświęconych m.in. savoir vivre oraz technice DIY, podczas których nauczycie się samodzielnie wykonywać dekoracje lub biżuterię, a razem z Mistrzem Czekolady będziecie mogli przygotować pyszne słodkości.

40 ekspertów będzie tego dnia do Waszej dyspozycji, dzięki czemu zaczerpniecie ślubnej wiedzy prosto od profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Będą pokazy taneczne, barmańskie oraz mappingu na torcie (który na mnie samej zrobił ostatnio ogromne wrażenie – koniecznie musicie zobaczyć to na żywo).

Airport Open Bridal Day to również ta wdzięczniejsza część przygotowań do ślubu, a więc poświęcona doborowi ślubnych stylizacji. Na wybiegu zobaczycie modelki w najnowszej kolekcji Annais Bridal a także modeli w garniturach PAWO. Po pokazach zainteresowane pary będą mogły udać się do showroomu, gdzie pod okiem specjalistów dobiorą idealną stylizację na swój ślub. Dodatkowo, panny młode otrzymają indywidualne karty sylwetki, z którymi będą mogły udać się na przymiarki.

Galę poprowadzi dziennikarka Ewa Wojciechowska, a panele eksperckie Paulina Sygnatowicz – specjalistka od sukni ślubnych i założycielka bloga Love My Dress.

A teraz uwaga! Każda z par będzie mogła wziąć udział w losowaniu nagrody, jaką jest wesele w Airport Hotel Okęcie z całym rynsztunkiem i pełną stylizacją Pary Młodej!!! Informacja o tej nagrodzie wywołała u mnie masę niespodziewanych emocji i myślę, że to również dobra informacja dla Was. W końcu kiedy jeszcze przydarzy się Wam TAKA okazja, jak ta?

Oficjalne informacje znajdziecie na stronie Airport Hotel Okęcie oraz na Facebooku.

!!!A teraz nasz KONKURS!!!

Już teraz możecie zaplanować sobie dzień 10/01/2016 i wziąć udział w konkursie. Zapraszam Was pod >>> ten link <<< jeśli chcielibyście otrzymać od nas podwójną wejściówkę na Airport Open Bridal Day.

A w międzyczasie…

…zachęcam Was do obejrzenia zdjęć z naszych przygotowań materiałów promujących Open Bridal Day. Razem z innymi blogerami ślubnymi, tj. Niepoprawną Panną Młodą, Love My Dress, Wychodzę Za Mąż oraz Zrób Swój Ślub po raz drugi w swoim życiu zostaliśmy nowożeńcami. Do sesji wykorzystane zostały suknie Annais Bridal, buty Badgley Mischka i Bourne England, które udostępniły nam siostry z Showroomu Ksis (które są również współorganizatorkami Open Bridal Day), piękna biżuteria White Jasmine a także garnitury PAWO. Makijaż i fryzury wykonała Agnieszka Karkos a wszystko, co się tego dnia działo na zdjęciach uwieczniła Krysia Sarnacka.

Organizacja i miejsce wydarzenia: Airport Hotel Okęcie|Partner wydarzenia (suknie ślubne): Annais Bridal|Partner wydarzenia (moda męska): PAWO|Partner wydarzenia (buty ślubne): Showroom Ksis|Partner wydarzenia (biżuteria): White Jasmine

Zobacz także

Komentarze