zimowa panna młoda Sesje stylizowane

Frozen Stone, zimowa panna młoda

 

Jak niewiele trzeba, aby stworzyć coś pięknego i inspirującego! Jeśli nowoczesne śluby są Wam bliskie, z pewnością zakochacie się w Oldze i jej stylizacji. Połączenie śnieżnej i surowej scenerii z zimną i zbuntowaną panną młodą spodobały nam się z kilku względów.

Zimowa panna młoda w nowoczesnym wydaniu

Po pierwsze, zdjęcia Eleny, jak zawsze, urzekają nas swoją subtelnością i pięknymi kadrami. Po drugie, jesteśmy pełni uznania dla tego oryginalnego pomysłu, który, musicie przyznać, odbiega od tradycyjnej stylistyki ślubnej. Po trzecie – urzekł nas kontrast! Zimowa panna młoda o niesamowitej i delikatnej urodzie, jest zbuntowana i wręcz chłodna, a chłód ten łagodzi pastelowy bukiet. Szeroka opaska zamiast tradycyjnej ozdoby czy wianka, futro zamiast lekkiego okrycia wierzchniego i zimowe buty zamiast delikatnych czółenek sprawiają, że stylizacja Olgi jest nieprzeciętna i oryginalna. Fotografka, która jest również pomysłodawczynią i organizatorką tej sesji, postawiła na naturalność a to zdecydowanie duży plus tej realizacji. Dzięki temu jest estetycznie, harmonijnie i dominują stonowane kolory nawiązujące do krajobrazu.

Zachęcamy Was do oglądania. Jesteśmy ciekawi, czy spodobała Wam się stylizacja Olgi.

Fotografia i organizacja sesji: Elena Matiash|Suknia: Sylwia Kopczyńska|Opaska: White Jasmine|Makijaż i fryzura: Her Eyes Studio|Bukiet: Kwiaciarnia Ani Róż
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze