Silesia Wedding Day 2 Wydarzenia

Fotorelacja z targów Silesia Wedding Day 2

O targach ślubnych Silesia Wedding Day 2 pisaliśmy Wam już tutaj i zachęcaliśmy Was bardzo do ich odwiedzenia. Organizatorki wydarzenia – Gabysia Nikiel (właścicielka agencji ślubnej BeMyWife) oraz Kasia Pyrchała (fotografka ślubna) zapewniały, że będzie to impreza na wysokim poziomie i że firmy, które zaprezentują się na targach, to będą naprawdę fajne marki, starannie dobrane i wyselekcjonowane według konkretnych kryteriów. Niestety, w samych targach uczestniczyć nie mogliśmy, ale z relacji naocznych świadków wiemy, że było naprawdę fajnie i że warto było się tam wybrać – i to zarówno w przypadku par, jak i wystawców.

Atmosfera targów Silesia Wedding Day 2

To, co naszym zdaniem stworzyło niepowtarzalną atmosferę targów Silesia Wedding Day 2, to niesamowita lokalizacja i ludzie mający podobną wizję i myślący w tych samych kategoriach ślubnej estetyki. A kiedy zbierze się w jednym miejscu tyle niesamowitych pomysłów na piękny ślub, musi być klimatycznie, nastrojowo i, przede wszystkim, gustownie. Zaletą tego typu wydarzeń jest dość swobodna aranżacja, co daje upust wyobraźni, a nic tak nie psuje atmosfery i nie ogranicza (w tym branżowych relacji między firmami) jak biały boks wystawowy.

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z targów, które otrzymaliśmy od firmy White Fox Photo. Wiele z nich mogą posłużyć Wam jako piękne inspiracje, bo aranżacje są naprawdę niesamowite!

Fotografia: White Fox Photo|Organizacja targów: BeMyWife|Organizacja targów: Katarzyna Pyrchała

Zobacz także

Komentarze