Przejdź do treści
vasco images logo

Vasco Images

Fotografia & film
www: http://www.vascoimages.pl/ | e-mail: info@vascoimages.pl | tel.: (0) 605 284 673
Mapa dojazdu do Vasco Images

Na imię mam Michał, jestem fotografem i założycielem Vasco Images. Któregoś pięknego dnia przyszła mi do głowy banalna myśl: „zacznij robić, to co kochasz”. A że od dawna kochałem fotografię, reportaż, portret, rzuciłem wszystko i zostałem fotografem ślubnym. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Uwielbiam swoją pracę, uwielbiam uwieczniać na zdjęciach emocje: radość, napięcie, wzruszenie, uwielbiam być z ludźmi w najważniejszych chwilach ich życia.

Preferuję fotografię subtelną, estetyczną, ponadczasową, naturalnie oddającą kolory. Olbrzymią wagę przywiązuję do detalu końcowego produktu, dlatego oprócz zdjęć w formie cyfrowej oferuję elegancką foto-książkę oprawioną w płótno z indywidualnym nadrukiem.

Zapraszam do zapoznania się z reportażami i sesjami zdjęciowymi na mojej stronie internetowej. Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście, abym to ja towarzyszył Wam w czasie uroczystości ślubnej, nie zwlekacie, skontaktujcie się ze mną. Z wielką przyjemnością wykonam dla Was reportaż i sesję zdjęciową.

Wpisy

Zdjęcia