Przejdź do treści
this one day logo

This One Day

Poligrafia
Mapa dojazdu do This One Day

O pracowni

Pracownia ThisOneDay projektuje dla Was nowoczesne wzory inspirowane światowymi trendami. Każdy produkt to 100% handmade. Od zaproszeń i winietek, po pudełka na obrączki – wszystko tworzone jest z pasją i miłością. Ręcznie wycinane, klejone, wiązane, ozdabiane, złocone, stemplowane, malowane… W efekcie w Wasze ręce trafia ekskluzywna papeteria i niepowtarzalne dodatki, dzięki którym uroczystość nabiera wyjątkowego charakteru. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, bo każda para ma swoją własną, niepowtarzalną historię.

Co znajdziecie w ofercie? Gotowe wzory oraz projekty indywidualne obejmujące kompletne zestawy weselnej papeterii spójnej stylistycznie. A ponadto, pudełka na obrączki, ręcznie wykonane albumy na fotografie i dekoracje z papieru.

O mnie

ThisOneDay to spełnione marzenie, które wynikło wprost z mojej pasji – scrapbookingu, którym zainteresowałam się ponad 10 lat temu, kiedy ta dziedzina rękodzieła w Polsce dopiero raczkowała, a sam termin „scrapbooking” był niemal nieznany. Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie, poznając różne techniki, testując narzędzia i materiały, by w końcu odnaleźć własny styl tworzenia. Stale się rozwijam i próbuję „nowego” niezmiennie twierdząc, że papier jest wyjątkowo wdzięcznym materiałem dającym niesłychanie wiele możliwości kreacji i realizowania niezliczonych pomysłów.

Z wykształcenia jestem biologiem, ale zawodowo zajmuję się spełnianiem Waszych papierniczych, ślubnych marzeń. Krok po kroku – od pomysłu do końcowej realizacji – do każdego projektu dodaję gratis część swojego serca i garść emocji. Nie boję się wyzwań i z zaangażowaniem urealniam wszystkie Wasze pomysły. Tak naprawdę z papieru mogę zrobić wszystko – im bardziej nietypowo, tym większa moja radość z tworzenia. Lubię dodawać papeterii trójwymiarowości, blasku i błysku, tworzyć małe dzieła sztuki w oryginalnej formie. Moje motto: na efekt „wow” składają się detale!

A prywatnie? Z natury romantyczka. Miłośniczka czekolady, skoków narciarskich i kota Imbira. Estetka, kochająca piękne fotografie, wnętrza i przedmioty.

Wpisy

Zdjęcia