Przejdź do treści
ksis logo

Showroom Ksis

Salony mody ślubnej & butiki
www: http://www.ksis.pl/ | e-mail: showroom@ksis.pl | tel.: (0) 510 566 107, (0) 508 114 414
Mapa dojazdu do Showroom Ksis

Ksis to spełnienie marzeń sióstr – Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. W warszawskim showroomie sióstr Ksis dostępne są buty z kolekcji najbardziej pożądanych marek, jak Badgley Mischka, Bourne England czy Nina Shoes. NOWOŚCIĄ jest kolekcja Belle Badgley Mischka dostępna ekskluzywnie w Showroomie Ksis. Butik mieści się w apartamentowcu w malowniczym sąsiedztwie parku Moczydło na warszawskiej Woli przy ul. Czorsztyńskiej 10A.

Mark Badgley i James Mischka zostali okrzyknięci przez amerykańskiego Vogue’a jednymi z 10 najlepszych amerykańskich projektantów – ulubieńców Hollywood. Ubierają takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker czy Julia Roberts. Kolekcje Badgley Mischka są dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie, m. in. W Saks Fifth Avenue New York. Kasia i Karolina Koczdańskie mają zaszczyt współpracować ze światowej sławy projektantami – Markiem Badgley’em i Jamesem Mischką!

Siostry Sarah i Lizzie Lambourne tworzą kobiece dodatki i ubrania, które cechuje dbałość o detal. W swoich kolekcjach proponują luksusowe i bogato zdobione kryształami Swarovskiego ® buty ślubne, obok których żadna panna młoda nie przejdzie obojętnie. Stworzone przez kobiety, z myślą o kobietach, angielskie dizajnerskie buty Bourne są propozycją dla wszystkich kobiet, szczególnie panien młodych, kochających piękno i zmysłowe dodatki.

Kolejna Amerykańska marka z korzeniami w Nowym Jorku, która od ponad 50 lat obecna jest na rynku. W jej portfolio znalazły się gwiazdy amerykańskiego kina. Buty od Nina Shoes wybierają młode, pewne siebie kobiety, które cenią sobie najwyższą jakość materiałów i przystępną cenę.

Godziny otwarcia Showroomu Ksis

Poniedziałek | Wtorek | Czwartek | Piątek

11:00-19:00

Sobota

10:00-14:00

Prosimy, sprawdźcie przed wizytą godziny otwarcia Ksis.

 

Wpisy

Zdjęcia