Przejdź do treści
najpiekniejsze

Najpiękniejsze Zaproszenia

Poligrafia
Mapa dojazdu do Najpiękniejsze Zaproszenia

Bakcyla tworzenia ślubnej papeterii złapałam projektując ją na własny ślub. Zaprojektowany motyw wzbudził zachwyt gości, wyczarował niezapomniany klimat, a dla nas pozostał piękną pamiątką. Właśnie te wrażenia i emocje przekazuję dalej, z każdym projektowanym wzorem. Najpiękniejsze zaproszenia to wyjątkowa papeteria ślubna, która stworzy bajkową oprawę w Waszym najważniejszym dniu.

Motywy przewodnie

Proponuję Wam kilka motywów przewodnich, które zbudują kompleksową oprawę graficzną ślubu.  Profesjonalnie dobrana paleta kolorów ułatwi Wam wybór kwiatów i dekoracji. Do każdego motywu został wybrany elegancki, fakturowany papier najwyższej jakości. Realizuję również projekty indywidualne oraz pomysły na dodatkowe elementy papeterii, poza prezentowanymi w ofercie.

Zaproszenia

Może potrzebujecie tylko zaproszeń? Do karty zaproszenia możecie dobrać kopertę – zadrukowaną (personalizowaną, z bajkowym nadrukiem), albo zwykłą z klapką, z pięknego barwionego papieru, dobranego idealnie do projektu zaproszenia.

Kim jestem?

Mam na imię Basia, z wykształcenia jestem projektantem graficznym. Od lat pracuję w warszawskich agencjach reklamowych przy kreacji dla wielu dużych marek na polskim rynku. Projektowanie to moja życiowa pasja. Swoje doświadczenie, znajomość dobrej kompozycji i zasad typografii wykorzystuję w pracy przy projektach ślubnych, oferując młodym parom profesjonalną i serdeczną obsługę.

Wpisy

Zdjęcia