Przejdź do treści
love prints logo 2

Love Prints

Poligrafia
Mapa dojazdu do Love Prints

Jak to się zaczęło?

Love Prints powstało już prawie trzy lata temu. Było moją osobistą próbą odpowiedzi na zastany rynek zaproszeń ślubnych. Czegoś brakowało… Jako pierwsza firma wnieśliśmy w świat polskich zaproszeń oddech rustykalności. Staliśmy się prekursorami zaproszeń w tym stylu. Dziś Studio Love Prints pracuje na pełnych obrotach. Uwielbiam tę pracę. Współpraca z przemiłymi parami młodymi sprawia mi ogromną radość. Ich uśmiechy i niezwykle pozytywne reakcję, kiedy otwierają paczkę z zaproszeniami są bezcenne. Dają mi ogromny zastrzyk energii do dalszego działania i wyzwalają nowe pomysły.

Styl

Jeśli miałabym nazwać styl swojej papeterii ślubnej, powiedziałabym zdecydowanie: rustykalny, a pod tą nazwą kryje się sielskość, naturalność ciepło i bliskość natury. Takie też są loveprintsowe zaproszenia. Brązowe ekologiczne koperty, lniany sznureczek nadają im naturalnego uroku. Stawiam na prostotę i wdzięk, unikam krzykliwości. Oprócz stylu rustykalnego pojawia się klimat boho i vintage.

Zaproszenia

W ofercie mam wyłącznie gotowe wzory, które są dość często aktualizowane. Projektów indywidualnych już nie realizujemy. Nowe projekty pojawiają się zawsze wtedy, kiedy pojawia się w głowie nowy pomysł :) Zaproszenia są głównie w formie dwu-kartkowej, łączy je sznureczek. Do każdego z nich jest możliwość dołączenia karteczki rsvp i koperty. Są dwie opcje do wyboru: zaproszenie z personalizacją, czyli z wydrukowaniem nazwisk gości lub wykropkowanie na samodzielne wypisanie. Gdy tekstu jest dużo, można też dołączyć dodatkową wkładkę. Pierwotny projekt malowany jest głównie akwarelą lub tuszem, potem następuje druk wysokiej jakości.

Dodatki

Love Prints to nie tylko zaproszenia, ale także cały zestaw dodatków. Motyw przewodni zaproszenia jest przeniesiony na wszystkie elementy dekoracji wesela takie, jak winietka, zawieszka na alkohol, menu, numer do wstawienia w ramkę, karteczka na sznureczku z podziękowaniem dla gości, bileciki dołączone do słodyczy, karty z rozmieszczeniem gości do przyczepienia na np. drewnianych małych spinaczach, czy napis z imion Młodych, który można zawiesić nad głównym stołem. Taka rustykalna oprawa doskonale się sprawdzi na ślubach plenerowych, w stodołach, opuszczonych cegielniach, młynach czy w klimatycznych pomarańczarniach. Ale oczywiście nie tylko. Wszędzie stworzy niezwykle przyjazny klimat.

Inspiracje

Jako typ wrażliwca, jestem podatna na wpływ wszystkiego co mnie otacza, obrazów, fotografii (bo też tym się zajmuję), ceramiki, grafiki, architektury. Inspiracjami są też często dalekie podróże, na które wyruszam z ukochanym naszą starą westfalią. Na zaproszeniach najczęściej pojawiają się motywy roślinne, co odzwierciedla moje zamiłowanie do natury. Naturalność i świeżość. To cenię.

Wpisy

Zdjęcia