Przejdź do treści
km logo

KM Wedding Planner & Event Designer

Organizacja
www: http://www.eventsplanner.pl/ | e-mail: k.michalska@eventsplanner.pl | tel.: (0) 664 612 602
Mapa dojazdu do KM Wedding Planner & Event Designer

Jestem konsultantką ślubną i organizatorką uroczystości rodzinnych, konferencji oraz eventów biznesowych. Wyróżnia mnie wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz prawdziwa pasja, które zmieniam w uśmiech, udaną zabawę, piękne wspomnienia i satysfakcję moich klientów.

Dlaczego warto mi zaufać? Mam wiele argumentów.

WAŻNE Z KIM I WAŻNE JAK

Organizacja ślubu, jubileuszu lub konferencji to wydarzenia, które trzeba opracować w najdrobniejszych szczegółach. Moje doświadczenie i profesjonalizm to Twoja gwarancja, że cały scenariusz będzie przebiegał idealnie – od pierwszej do ostatniej minuty.

NIEZWYKŁA KREATYWNOŚĆ

Inspirują mnie indywidualne potrzeby, które sprawiają, że zawsze proponuję unikalne rozwiązania dostosowane do realnych potrzeb oraz konkretnego budżetu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zawsze proponuję optymalne rozwiązania, zapewniam terminowość oraz pełną dyspozycyjność w ramach realizowanego projektu.

KRAKÓW I OKOLICE

W umiejętny sposób wykorzystuję architekturę Krakowa i jego malownicze okolice jako zachwycającą scenografię organizowanych przez mnie uroczystości oraz eventów.

SPRAWDZENI PARTNERZY

Jako konsultantka ślubna doskonale znam rynek Małopolski, współpracuję wyłącznie z godnymi zaufania podwykonawcami oraz polecam usługi tylko najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

OFERTA PROJEKTOWANA POTRZEBAMI

Moją ofertę projektuję indywidualnymi potrzebami organizując zarówno kilkuosobowe ceremonie ślubne, kameralne przyjęcia rodzinne, jak i huczne przyjęcia weselne oraz wielkie konferencje. Zapraszam na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przekonasz się, że to właśnie mnie warto powierzyć organizację ślubu, uroczystości rodzinnej lub wydarzenia biznesowego.

Katarzyna Michalska – konsultantka ślubna

Wpisy

Zdjęcia