Przejdź do treści
flower stories logo

Flower Stories

Dekoracje & kwiaty
Mapa dojazdu do Flower Stories

Flower Stories to ślubna pracownia florystyczna, która wyrosła na bazie pierwszego w Polsce bloga o rustykalnych weselach – „Moje Wielkie Wiejskie Wesele”. W naszej ofercie znajdziecie wszystko to, co potrzebne do zbudowania spójnej koncepcji stylizacyjnej swojej uroczystości. Zainspirujemy Was tym, co od wieków inspirowało artystów – teksturą, ruchem i kolorem. Wszystko po to, by pokazać Wam jak pięknie można „stworzyć”, a nie odtworzyć ślubną uroczystość. Pokażemy Wam, jak czerpać z tego, co ponadczasowe i unikać trendów, by pozostać sobą w tym wyjątkowym dniu. To będzie Wasza uroczystość, przepełniona Waszymi emocjami i charakterem.

Oferta Flower Stories składa się z 3 pakietów:

  • Zbudowanie koncepcji uroczystości i stylizacja – tj. wsparcie w wyborze miejsca, stylizacji młodej pary, poligrafii dla gości, całkowitej aranżacji przestrzeni oraz stylizacji fotografii w dniu ślubu aby uchwycić wszystkie detale uroczystości.
  • Florystyczno-stylizacyjna aranżacja ślubu i wesela – zawierająca przygotowanie florystycznej oprawy miejsca zaślubin (czy to w kościele, czy w plenerze) oraz wesela, z uwzględnieniem tekstyliów, świeczników, ślubnej poligrafii, wazonów.
  • Ślubna florystyka dla młodej pary – czyli przygotowanie bukietów ślubnych, wianków, butonierek czy akcesoriów dla druhen.

Flower Stories to rodzinna firma, w której dbamy o to, by wspierać lokalnych przedsiębiorców i wytwórców. Dlatego współpracujemy z najlepszymi polskimi ogrodnikami, wytwórcami ceramiki, czy tkanin. Wszystko po to, by nadać naszym kwiatom i Waszym weselom najlepszą możliwą oprawę.

Zdjęcia