Przejdź do treści
bajkowe sluby logo

Bajkowe Śluby

Fotografia & film
Mapa dojazdu do Bajkowe Śluby

Nazywamy się Karolina i Michał, działamy w duecie, zarówno w pracy jak i w życiu. Bajkowe Śluby powstały spontanicznie a właściwie wpadły do głowy Karolinie podczas pewnego, letniego dnia. Wykupiła domenę, która później przeleżała ponad rok, aby w końcu doczekać się chwili, kiedy śluby zajęły istotne miejsce w naszej fotograficznej karierze. Na początku była sama Karolina, jednak liczba ślubów sukcesywnie wzrastała. Ilość pracy okazała się zbyt duża dla jednej osoby i tak zrodził się pomysł na działanie w dwójkę. Oczywiście przyniosło to niezliczoną ilość plusów, począwszy od różnych punktów widzenia, wniesionych doświadczeń oraz podejścia do fotografii – bardziej technicznego u Michała i emocjonalnego u Karoliny.

Jesteśmy dwójką fotografów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Obydwoje mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów indywidualnych i komercyjnych. Mamy na koncie wystawy, publikacje i autorskie sesje, jednak to śluby skradły nasze serca. Od długiego czasu pracujemy dla przyszłych par młodych a to, czego nauczyliśmy się przez lata, pozwoliło nam podejść do fotografii ślubnej z dystansem i świeżym spojrzeniem. Nie uznajemy kompromisów – nasze zdjęcia mają być spójną pamiątką na lata. Nasz styl cechują naturalne barwy, szczere emocje i dbałość o detale. Inspirują nas najważniejsze zagraniczne nazwiska takie jak Ben Sasso, Sean Flanigan czy Nordica Photography. Oni utwierdzili nas w przekonaniu, że nic nie zastąpi spontaniczności i światła, które buduje nastrój. Nie ustawiamy naszych modeli, stawiamy raczej na zapewnienie im komfortu, który pozwoli wyłapywać kadry między śmiechem i ciekawą rozmową.

Kochamy śluby bo wbrew pozorom każdy z nich jest inny – to nasze motto. Pamiętamy o potrzebach naszych klientów dlatego zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście. Dbamy o produkt końcowy, uważamy, że liczy się nawet kolor wstążki, którą przewiązujemy album. W końcu te Pary pozwoliły nam stać się częścią jednego z najważniejszych dni w ich życiu. To właśnie jest najpiękniejsze w naszej pracy.

Wpisy