Przejdź do treści
artirea logo 2

Artirea

Poligrafia
www: http://www.artirea.blogspot.com/ | e-mail: artirea.kc@gmail.com | tel.: (0) 669 809 797
Mapa dojazdu do Artirea

Ślubny design to dla nas nie tylko praca, to przede wszystkim nasze hobby!

Papeteria, którą tworzymy to esencja duszy artysty, pasji do własnoręcznego tworzenia przedmiotów nietypowych oraz kilku lat doświadczenia, które nabyliśmy projektując ogólnopolski magazyn wnętrzarski. Dzięki temu możemy naszą wiedzę i kreatywność przenieść do naszych – WASZYCH! – zaproszeń ślubnych.

Stronimy od sztampowych wzorów, których pełno na polskim rynku. Stawiamy na oryginalność i nowoczesną grafikę. Chcemy, by Wasza papeteria ślubna była po prostu piękna i godna zapamiętania. Dlatego też wprowadzamy coraz to ciekawsze wzory w oparciu o nowe kształty, technologie i połączenie rozmaitych materiałów.

Zaproszenie z portfolio

Oferujemy wam wiele wzorów z standardowej oferty, w różnych wymiarach i kolorach, które możecie dowolnie modyfikować

Zamówienia indywidualne

… a jeśli szukacie czegoś całkowicie innego możecie zgłosić się do nas z swoim pomysłem. Zrealizujemy go jako projekt indywidualny zaproszeń i dodatków, co zagwarantuje Wam, że jako pierwsi będziecie posiadaczami oryginalnej papeterii ślubnej.

Dodatki

Po wręczeniu zaproszeń czas podkreślić charakter uroczystości dodatkami, które będą nawiązywały do motywu przewodniego wesela.

Jeśli więc tak jak my lubicie oryginalność i znudziło Was przeszukiwanie tysiąca stron w poszukiwaniu wymarzonego zaproszenia, myślę, że znajdziemy wspólny język i razem stworzymy niepowtarzalną papeterię.

Wpisy

Zdjęcia