eteryczne suknie ślubne Suknie ślubne

Eteryczne suknie ślubne od Shop Gossamer

Tyle razy oglądałyśmy piękne sesje zdjęciowe, w których występowały eteryczne suknie ślubne od Shop Gossamer, ale nigdy nie myślałyśmy, aby przyjrzeć się im bliżej. Kolejny raz się na nie natknęłyśmy na Instagramie i tym razem nie mogłysmy przejść obok nich obojętnie. Rozejrzałyśmy się co nieco i przyznać musimy, że to dość oryginalne kreacje, a w połączeniu z pięknymi kwiatami i w pełnej stylizacji panny młodej wyglądają po prostu obłędnie.

Eteryczne suknie ślubne

Sukienki Shop Gossamer to bardzo kobiece i subtelne projekty inspirowane ubiegłymi dekadami poprzedniego wieku oraz epoką wiktoriańską, ze wszystkimi charakterystycznymi dla danego okresu elementami. Są stylowe, niespotykane i bardzo vintage.

Nazwa Gossamer pochodzi od lekkiej jak pajęczyna tkaniny i ma nawiązywać do ażurowych i eterycznych projektów. Marka powstała w 2013 i zdążyła już podpić serca panien młodych oraz branży ślubnej na całym świecie.

Sukienki dostępne są w sklepie internetowym Shop Gossamer – możecie przełączyć ceny na złotówki i nawet wyliczyć koszt wysyłki. Nie od dziś wiadomo, że kupno sukni ślubnej przez Internet jest ryzykowne, jednak z marką taka jak ta warto zaryzykować i po prostu nastawić się na konieczność poprawek krawieckich – w końcu sukienki kupowane w salonach stacjonarnych też dostosowuje się do sylwetki panny młodej, jest to wręcz konieczne.

chevron-right chevron-left

Zobacz także

Komentarze