ciepła sesja narzeczeńska Sesje narzeczeńskie

Dorota & Jakub, ciepła sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie w plenerze mają w sobie sporo uroku. Te robione pod koniec lata lub na początku jesieni zawsze charakteryzuje piękne ciepło. Podobnie jest z sesją Doroty i Jakuba, która z resztą zrobiła na nas wrażenie – ujęcia, światło i kolory dodają niesamowitego uroku tym zdjęciom, a para wygląda naprawdę świetnie i bardzo naturalnie. Słońce i wysoka brązowa już trawa tworzą trochę nostalgiczną aurę, tak charakterystyczną dla tego okresu.

Ciepła sesja narzeczeńska

Jest tu też romantycznie i uczuciowo, i przede wszystkim pięknie. Autorka zdjęć, Karolina Koziczyńska, działająca pod marką Kejraa Photography, stworzyła coś wręcz magicznego, świetnie wykorzystując uroki okolicznej przyrody. Kadry ze słońcem należą do naszych ulubionych i są bardzo fajną częścią tego materiału. Oglądając zdjęcia można poczuć, że najprawdopodobniej było to bardzo miłe późne popołudnie i przyjemnie spędzony czas z dala od miejskiego zgiełku. Szum wody i traw, cisza, no i to niesamowite słońce.

Podoba nam się bardzo, jak Dorota i Jakub kolorystycznie dobrali swoje stylizacje. Ich stroje są spójne z panującą wczesnojesienną scenerią, a lekkości tej jesiennej nostalgii dodaje lekka spódnica, którą Dorota kupiła od projektantki Magdaleny Carter. Ciekawostką jest, że Dorota jest wizażystką i sama wykonała swój bardzo profesjonalny makijaż, który tak dobrze dopasowała do całości. Nie dziwi zatem fakt, że wszystko w tej sesji jest takie spójne kolorystycznie i stylistycznie – w końcu mieści się to w kręgu zainteresowań przyszłej panny młodej.

Uważamy, że ta ciepła sesja narzeczeńska może być świetnym materiałem na ślubną papeterią Doroty i Jakuba. Zdjęcia będą odpowiednie na modne ostatnio powiadomienia lub zaproszenia ze zdjęciem, a nawet na ciekawą aranżację sali (można je wydrukować w dużym formacie i powiesić), w której odbędzie się przyjęcie.

Koniecznie obejrzyjcie te zdjęcia, a zrozumiecie, dlaczego warto mieć sesję narzeczeńską.

Fotografia: Kejraa Photography|Makijaż: My MakeUp Atelier|Spódnica: Magdalena Carter
Zobacz całą galerię kliknij tutaj

Zobacz także

Komentarze